2410
2553
عنوان

خانمای با سیاست بدویین+اسکرین

1267 بازدید | 116 پست

من ۲۰ سالمه ابجیم ۱۶ پسر دایی ناتنیم(پسر داداش زن بابام)اومد خواستگاری ابجیم پسره ۲۲سالشه بعد از ازمایش ابجیم گفت نمیخوامش

حالا اونا فکر میکنن زیر سر منه و من چشمم دنبال اونه با اینکه متاهلم

چون روزی که میخواست بره جواب بگیره به خواهرم گفت میایی اونم گفت نه،چون قبل از اینکه من برم خونه بابام گفته بود میام همرات اون شک کرده بود کاره منه که گفتم نرو باهاش

تواهرم میگه از قیافش خوشم نمیاد هر چی نصیحتش میکنم

حالا خواهر پسره این وضعیت ها رو گذاشته چی جوابش بدم با کنایه

عکس کنایه دار بذارین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آبجی 16 ساله ات انگار از تو و بابات عاقل تره😐چه‌ خبرتونه به این زودی

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2714

چرا مردم اینقدر متوهم شدند؟ این از خانمهای اینجا که فکر می کنند همه کمین کردند شوهراشون رو بدزدند.اینم آقایون

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
2706