2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

موافقم..پ این خانم جلسه ایا چی میگم شما خوبی کن تا طرف شرمنده بشه؟مسخره ها

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خدارو شکر

البته حق با دوستان هم هست نباید دیگ زیادی بشه منم یه وقتایی میگنم یه وقتایی نه ک بفهمه همچین خبریم نیست

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2728
احمق ترین آدم دنیا کسی که زیاد از خودگذشتگی داره  و محبت زیاد میکنه 😒  اشتباهه اشتباه

من  یک احمقم 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

بهترین کار تعادله 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
احمق ترین آدم دنیا کسی که زیاد از خودگذشتگی داره  و محبت زیاد میکنه 😒  اشتباهه اشتباه

هزاران لایک

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
ببخشید چجوری امضاتونو رنگی میکنید؟

عزیزم تو تنظیماتش هست .اول کلیک طولان کن رو جمله و انتخاب همه ی جمله رو بزن بعد میتونی رنگیش کنی پررتگ‌کنی و ..

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

منم ی احمق به تمام معنا بودم!!!!! نتیجشم شد شکسته شدن دلم ب بدترین شکل ممکن....

محبت زیادی فقط لایق اونیه ک ظرفیتش رو داشته باشه و هااااااااار نشه و خودشو گم نکنه،ک متاسفانه از هزارتا یکی هم اینجوری از آب درنمیاد،کلا قبل از محبت باید ظرفیت طرف رو شناخت....این مهمترین چیزه