2726

سلام خانوما، هفته 5 هستم لکه بینی دارم دکتر بهم شیاف داده هرشب استفاده میکنم ولی خب بازم لکه بینی دارم حالا از کجا بفهمم نی نی سالمه؟؟؟ بخدا ازوقتی که باردار شدم استرس میگیرم بچه سالمه یا نه شاید طبیعی باشه اما همش به خودم دلداری میدم مخصوصا" اینکه سه هفته دیگه صدای قلبشو میخوام بشنوم تورو خدا دعام کنید یه وقتایی خودمو میزنم به بیخیالی اما یهو میاد تو ذهنم اگه تجربه دارین بهم بگین چیکارکنم؟؟؟؟یعنی نی نی سالمه؟؟؟ برام دعا کنید، ممنون میشم😇

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

راستی یه کیست کوچولو هم دارم موقع خواب کلا" یه وقتایی اذیت میشم یعنی طبیعیه؟؟؟؟ دکتر گفته کیست رفع میشه یعنی ماله نی نیه که اذیت میشم؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالله که سالمه براش ایت الکرسی بخون که به خوبی خوشی بدنیا بیادبه دلت بد راه نده استرس هم براخودت بده هم برای نی نی برای منم دعاکن این ماه نی نی داربشم😍😍😍😍

منم اولای بارداریم لکه بینی داشتم بااستراحت خوب شدالانم بچم یکسالشه ایشالا نی نی به سلامت بدنیامیاد

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

عزیزم هنوز راه طولانی در پیش داری از الان بخوای اینجوری فکر کنی اذیت میشی که....چرا سالم نباشه به امید خدا که سالمه سه هفته دیگه هم که رفتی واسه قلبش دیگه خیالت راحت میشه....بعدشم سالمو خدایی نکرده ناسالم بودنش تو پنج هفته که معلوم نمیشه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

عزیزم انشالله سالمه...فقط اینو بهت بگم من دوتا آز بتا دادم و به من گفتن مشکوکی به بارداری مولار یا خارج رحمی سه هفته مردم از استرس اخر با ترسو لرز هفته ۷ رفتم سونو گفتن دوقلو بارداری و قلبشونم میزنه...دلتو بسمار به خدااا...استرس نداشته باش میری و حتما صدای قلبشو میشنوی😍😍😘

انشالله که سالمه براش ایت الکرسی بخون که به خوبی خوشی بدنیا بیادبه دلت بد راه نده استرس هم براخودت ب ...

ایشالا عزیزم مرسی ایشالا که میشی

توکل برخدا عزیزم ایه الکرسی بخون روزی یدونه ازخدابخاحافظش باشه استراحت مطلق باش شیاف بردار نزدیکی پله کارسنگین ممنوعه ایشالا بسلامتی بیادبغلت

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️
منم اولای بارداریم لکه بینی داشتم بااستراحت خوب شدالانم بچم یکسالشه ایشالا نی نی به سلامت بدنیامیاد

ایشالا عزیزم آخه امروز با ماشین تو دست اندازا تکون میخوردیم شوهرمم حرص میخورد ولی خب من حالم خوبه ازین بابت نگران بودم

2706