2733
2734
عنوان

نماز خونا به راهنماییتون نیاز دارم

249 بازدید | 22 پست

دخترا من عشق لاکم ولی بخاطر نماز فقط تو ایام پریودی لاک میزنم..حالا یکی از دوستام زنگ زده حوضه قم..گفته واسه وضو انگشت بزرگه ی پا لاک داشته باشه ایرادی نداره ولی بقیه ی انگشتا باید مسح کشیده بشه..میگم اگه راسته من به اون یه انگشته هم راضیمااااا😂😂😂😂راسته اصلا دخترا؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه استاد احکام داشتم که می‌گفت حدودی برای شروع مسح کشیدن پا وجود نداره و یه انگشت هم کافیه. من همیشه پام لاک داره و انگشت کوچیکم برای وضو لاک نداره

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

حوزه😉

از دفتر مرجع تقلیدتون سوال کنید😊

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738

برا وضو اینطوریه ولی غسل نه نباید هیچچ مانعی باشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
انگشتای پا همشون لاک داشته باشن فقط کوچیکه بمونه ایراد نداره

نه دیگه

مسح پارو یا از رو انگشت شصت میکشن،یا از اون چهارتا کوچیکا.

از هر کدوم نمیکشه میتونه رو اونا لاک بزنه

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2706