2737
2734

مامانِ من

و بسیار کار پسندیده ای کرده

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دوماهه نرفتیم ولی همچنان درگیریم شوهرخواهرم باخواهرم حرفش شده و گفتش بی صاحابی ,الانم مادرم ب خالم گفته دخترام منو خراب کردن توی ماه مبارک دعوتش کرد اجیم خاله هام امدن این نیومد ازتنهایی رنج میبره اما همچنان حاضرنیس کوتاه بیاد و مهربون باشه خشن ی زن خشن ی مادر خشن محبت ب فرزنذ صفر 

2728

من کات کرده بودم.شوهرمم باهاشون کات کرده بود.ولی رفتن کربلا و منم برای پیشوازشون رفتم.گفتم جلوی فامیلا حرف بزرگ میشه و اخر سرم میگن عروس مقصره.چاره نیست،ولی سردم باهاشون،خیلی بدی کردن در حقم،تازه شناختمشون

من کات کرده بودم.شوهرمم باهاشون کات کرده بود.ولی رفتن کربلا و منم برای پیشوازشون رفتم.گفتم جلوی فامی ...

وای من خوندم مادرشوهر.از بس همش تاپیک مادرشوهر میبینم چشمم اشتباه دید.من با مادرشوهرم رفت و آمد رو کم کردیم.

2738
چرا ؟؟؟؟؟مادرت اذیت نیست؟چندساله کات کرده ؟

نه مادرش مثل مادرشما مشکل اعصاب داره

تازست

فقط میره دوهفته ای دوساعت سرمیزنه که صله رحمو قطع نکرده باشه

داستان زندگیتو خوندم عزیزم

مامانتو بیخیال شو

به دوتا چیز فکر کن

۱_ حفظ زندگی خودت

۲_ شوهر دادن خواهرت

بقیه چیزا وقتتو تلف میکنه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

این جوابی بود کہ قبلا بھت دادہ بودم عزیزم

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

عزیزم غصه نخور هر کس یه تقدیری داره 

🌻

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
عزیزم غصه نخور هر کس یه تقدیری داره  🌻

امضات👏

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
امضات👏

فدات

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
2706