2733
2734

توروخدا اگر مسیرتون میخوره به مسجدجمکران یا حرم حضرت معصومه بگید من یه پیغام برای اقا دارم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من سه شنبه ها میرم حتما دعات میکنم عزیزم اگه قابل باشم 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2728
عزیزم من سه شنبه ها میرم حتما دعات میکنم عزیزم اگه قابل باشم 

توروخدا توروقران اگرمیتونی وعاجزنمیشی من یه متن کوتاه دارم برام بنویس توکاغذ بندازتوچاه😔😔بخدابدجوردلم گرفته دیگه این اخرین امیدمه

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
بفرما

میخوام برام نامه بنویسید بندازیدتوچاه یاحداقل رفتیدمسجدیاحرم دعاکنیدخدامنم صاحب فرزندسالم وصالح کنه😔خستمه

2738
گلم من قمم

لطفادعاکنیدمنم صاحب بچه سالم وصالح بشم

بگو عزیزم

بچه میخوام😢😢میشه رفتیداونجادعام کنیدیا به نیتم دورکعت نمازبخونید😔

2706