2703
2553
عنوان

هر ۵ روز ۹۰ تومن میوه و سبزی خیلی زیاد نیست برای دو نفر؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما ۷۰ اینا میشه برای یه هفته بعضی وفتا مثلا یه نمونش بیشتر از یه هفته میشه مثل خیار چون کم خورده میشه 

البته از میدون تره بار نه سوپری 

منم مثلا روزی دو تا دونه میخورم کم میخورم 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2456
اره همین متنوع میخرم زیاد میشه

من البته ایران نیستم ولی میان بابا همینطور از همشون میخره میدونم خیلی میشه ولی بقول خودش دیگه خوردنم نباشه چی دیگه برای مردم بیچاره مونده  

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

منو خواهر زادم سه سالشه رفتیم باهم میوه فروشی همه میوه هارو بلده. خودمم که باردارم اومدم الو سیاه بخرم گفت خاله انگور و گیلاس و زردالو میخوام. ازون بچه هاس نخری دلت میمونه پیشش از بس شیرینه. گرفتم براش تو راهم هی میگفت بده بخورم اونم نشسته. ۶۰ تومن شد دو تا نایلون کوچیک میوه. الان گرونه خدا به داد اونا که ندارن برسه

همشو میخورین یا خراب  میشه تو یخچال 😂😂😂امکانش هست فقط یکیو  باید استخدام کنی باهات بخور ...

نه عزیزم میشه ۲۰۰ تومن سوپری چیز زیادی نیست حتما شما زیادی خساست میکنی وگرنه میشه اینقدر سوپری 

2714

اینجا الان سیب زمینی ۶ و نیمه و پیاز تا چند وقت پیش ۷‌.یه هندونه می گیری میشه ۴۰ تومن.خدا لعنتش کنههههه

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
2706