2726
عنوان

خسته شدم والا

163 بازدید | 18 پست

دوستان سلام ،من 8ماهه ازدواج کردم مادرشوهرم و فامیلای شوهرم هروقت منو میبینن میگن خداپسر بده 😕 خیلی بدم میاد که انقدر مثل قدیمیا پسر دوستن ... مهم جنسیت نیست واقعا 😐

برای خودم مهم نیست فقط سالم باشه ... چی جوابشونو بدم ؟ مادرشوهرم همش پسر پسر میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مگه مادرشوهرت خودش دختر نبوده که حالا پسر پسر میکنه؟بگو ما خودمون به خودمون اهمیت نمیدیم چه انتظاری از مردا داریم.بگو مگه خودت دختر تو خونه بابات نبودی؟

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

چه هولند خوبه 8ماهه ازدواج کردید

اصن چه معنی داره درباره مسایل خصوصی زناشویی دخالت کنند

به خیال خودشون محبت میکنند اما نمیدونند باعث ناراحتی میشند

خانواده شوهر منم دراین حیطه خیلی بیشعور تشریف دارند

خانواده شوهرمنم..سربارداری اولم گفت پسره اونقدرخوشحال شدن ولی من برام فرقی نداشت .ولی دوباره رفتم سونوگفت دختره.خواهرشوهرم گفت وای شوهرت ناراحت نشد.گفتم نه خیلی دلم شکست خودش دوتاپسرداشت دوست داشت سوم دخترباسه گفتم ان شاالله پسرباشه دوست دلری پسرم شد خخخ

بچه دومم دخترشدهمش میگن بیاریکی دیگه شایدپسررررررشد...احححح

نمیترسین سرتون منت باشه که پسر نیاوردین؟  من خودم دخترپسر برام هیییچ فرقی نمیکنه اما چون شهر غریبم دوست دارم دوتا دختر داشته باشم ته دلم اینطوری میخواد اما میترسم همش سرکوفتشون سرم باشه که تو پسر زا نبودی و نسلمون سوخت 😐اخه قدیمین دیگه و عقب افتاده

من بچه اولم دختره. مادر

شوهرم میگه خدا کنه این یکی پسر باشه من خودم دختر دوس دارم بهش  گفتم میخوام دختر باشه نسل تون   که پلنگ بنگاله منقرض بشه. دیگه هیچ نگفت

نمیترسین سرتون منت باشه که پسر نیاوردین؟   من خودم دخترپسر برام هیییچ فرقی نمیکنه اما چون شهر ...

اره واقعامن الان میترسم بچه بعدی بیارم میگن بازدختره...وگرنه دوتادخترام اتفاقاپشت سرهم هم جنس باشن بهتره

2706