2703
2553
عنوان

کبودی رو تنم 😭😭😭

971 بازدید | 70 پست

دلیل کبودی بی دلیل رو تنم چیه؟؟؟کسی میدونه؟؟؟ی جا کبود میشه اون خوب میشه ی جا دیگه کبود میشه 

الان حموم بود کبودی که به رنگ بادمجون سیاه شده تقریبا بزرگه دو جا دیگه کوچولو کمرنگههه 

توروخدا میدونین کمک کنین کجا برم دکتر برم چی بگم؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

عزیزم خیلی دلیل می تونه داشته باشه 

پا یا دست .

ممکنه به علت پاره شدن مویرگا زیر پوست باشه 

یه کنر عمومی برو 

یهآزمایش ساده خون بنویسه

شاید یکی از فاکتورلی خونین بالا پایینه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
واقعا؟؟؟یعنی باید آسپرین بخورم که رقیق شه؟

نه سرخود هیچی نخور لطفا به پزشک مراجعه کن چون این چیز ساده ای نیست

من کمبود ویتامین کا داره بدنم وهر از گاهی این مشکل برام پیش میاد لطف کن سر سری نگیر و برو دکتر

فک کنم ب سرنوشت اون زنه تو فیلم کانجورینگ دچار شده اونم هی میدید بدنش کبوده بعد نگو اون روح توی خونشون ابن کارو باهاش میکرده😈👻

حالا نترسی اینو گفتم یکم بخندی😂😂😂

2706