2726
هر کی از کاربرای سایت بود میگفت این شوهرمه اینم اندامش بچه های سایت قهوه ایش میکردن 

😂😂😂😂😂اره 

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ
مگه جدا شده؟ اتفاقا با این شوهرش خیلی خوبن ...شوهرش ازش کوچیکتره ولی واقعا با هم خوبن ....من چهره قب ...

آره ازدواج کرده بود یادمه اون موقع که میومد تو تلویزیون از عشق بین خودشو شوهرش حرف می‌زد ولی یهو شوهره عوض شد🙄

فاطی ام❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دوتا پسر بامزه هم دارن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

فورا دوتا بچه هم اورد 😏

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
باوا هیکلش رو میگم . من که یی به قیافه توجه کردم که این بار دومم باشه    

😃😃😃😃😃

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ
2706