2726

خب باید از یه ویزیتور سوال کنی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

آره میتونی 

مبلغ آخرش رو بهت میگن نمیدونم

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم بستگی به شرکت بیمه داشته باشه

الان سیستم جلو دستم نیست بهت بگم چقد میشه

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2728

بنظرتون حساب مسکن جوانان خوبه برا دخترم بازکنم؟ ۴سالشه؟

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

سلام بانو

الان کف قیمت برای بیمه رو من نمی دونم اما من خودم و دخترام بیمه ی عمر پاسارگاد داریم.من ۱۵ ساله و دخترام ۲۵ ساله.

بسته به پولی که میذاری و سودش پول اخر حساب میشه

اما مد نطر داشته باش سالانه بین ده تا سی درصد اقساط اصافه خواهد شد.تو قراردادتون ذکر میشه

پس از رقمی شروع کن که بتونی با افزودن درصد سالهای آتی راحت قسط هاتو بدی

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊
واس چی میخند☹️☹️☹️

واسه این که شرکت های بیمه این جا هم به عنوان کاربر حضور دارن. یعنی ولمون نمی کنن😂

تمام عشق تقدیم به کسانی که از شدت خوب بودنشان فکر کردیم خدا دوستمان دارد ❤️
سلام بانو الان کف قیمت برای بیمه رو من نمی دونم اما من خودم و دخترام بیمه ی عمر پاسارگاد داریم.من ۱ ...

چرا اضافه میشه عزیزم ؟ بعد از اونورم بیشتر میشه ؟

جون مادراتووووون لایک نکنید
2706