2733
2739
عنوان

حتما باید چهارشنبه باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 23 پست

کسی هست که تجربه خوندن داشته باشه فقط برای یه حاجت میشه خوند یانه

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
فداتشم چشم حتما ایشالله ب حق امام حسین حاجت روابشی عزیزدلم و اگ نی نی میخوای خدا و امام حسین ی نی نی ...

قربونت عزیز خداراشکر خدا قابلم دونست و امنتشو تو دلم گذاشته ایشالله بتونم مادر خوبی برای بچه هام باشم بیشتر برای بهتر شدن شرایط زندگیم میخونم

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت عزیز خداراشکر خدا قابلم دونست و امنتشو تو دلم گذاشته ایشالله بتونم مادر خوبی برای بچه هام باش ...

قربونت برم خداروشکر خداحفظش کنه برات عزیزم  ، ایشالله هرمشکل داری حل بشه و حاجتت برآوردع بشه خدابزرگه 😘😘

بـا((خــــــدا)) باش و پــــادشاهی کن❤
قربونت برم خداروشکر خداحفظش کنه برات عزیزم  ، ایشالله هرمشکل داری حل بشه و حاجتت برآوردع بشه خد ...

ایشالله خداایشالله حاجت دل بنده های خوب مهربونی مثل شماراهم بده که اینقد خوبین😘😘

2731
قربونت عزیز خداراشکر خدا قابلم دونست و امنتشو تو دلم گذاشته ایشالله بتونم مادر خوبی برای بچه هام باش ...

استارتر برای مشکل منم دعا کن.التماس دعا دارم از همتون

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
استارتر برای مشکل منم دعا کن.التماس دعا دارم از همتون

چشم حتما اگه قابل باشم 

ایشالله خداایشالله حاجت دل بنده های خوب مهربونی مثل شماراهم بده که اینقد خوبین😘😘

ممنون مرسی عزیزدلم لطف داری خوبی ازخودته  عزیزم😘😍

بـا((خــــــدا)) باش و پــــادشاهی کن❤
2738