2737
2734

بهترین خصوصیاتش مهربونه 

بدترین خصوصیاتش حساسیت بیش از حدشه ینی من یه روز سرحال و سرزنده نباشم فک نمیکنه شاید مریضم یا پریود فک میکنه مشکل دیگه ای هست

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فوق العاده مسعولیت پذیر این از خوبیش.

فوق العاده وحشی😂😂😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بهترینش اینه که عصبانی نمیشه 

بدترینشم اینه که گاهی سرلباس اذیتم میکنه چرااین مدلی خریدی چرااین رنگی خریدی چرافلانه چرابهمانه اونقد میگه که پس میدم

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
2738

بهترینش اینه که ولخرجه 😁

بدترینشم اینه که ولخرجه 😁

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
بهترین فراموش میکنهو کینه ای نیست مهربونم هست بدترین جوگیره و نمیدونه چی رو کجا باید بگه زودم عصبی ...

بنظرم جوگیر بودن رو ۹۹ درصد مردا دارن حتی تا سن ۵۰ سالگی

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم

بهترینش دست و دلبازیش و این ک خیلی ب فکرمه هرچی بخام برام میخره اما بدترینش😬😬😬اینه ک بددله

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅

بهترین خصوصیتش اینه که نمیگه بپز نمیگه نرو نمیگه چرا خرج کردی نمیگه کجا میری و.... کلا عضو خنثی هست تو خونه

بدترینش هم اینه که کلا کاریم نداره براش عضو خنثی هستم تو خونه

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

بهترین خصوصیتش اینه که خیلی خیلی روشن فکره،اصلا محدودم نمیکنه و برام تکلیف مشخص کنه که کجا برو چی بپوش و چی نپوش،این استقلالی که بهم میده رو خیلی خیلی دوست دارم

پولم داشته باشه اصلا دریغ نمیکنه،خسیس نیست اصلا

مهربونه و دلرحم

🧿
2706