2737
2734

نگران نباشيد حتي تا دوماه هم اهميت زيادي نداره 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه بقایا دارم همش لکه بینی و گاهی خونریزی همش 1 سانت و 7 هه.  هر روز پیاده روی میکنم بعذش درد و یکم خونریزی دتر گفت تا پریود صبر کنم احتمالا با پریودت میاد خسته شذم 

2731

دکتر بمن گفت از یک هفته تا ۶ هفته باید پریودی اتفاق بیفته، طبق روال گذشته

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
آخه بقایا دارم همش لکه بینی و گاهی خونریزی همش 1 سانت و 7 هه.  هر روز پیاده روی میکنم بعذش درد ...

اها پس هنوز رحمت پاک نشده کامل، بعد از تخلیه کامل رحم از یک هفته تا ۶ هفته باید پریود بشی

منم بقایای کمی ازم مونده بود دفع نشد، با قرص و گرمیجات و  و ... اخرم کورتاژ شدم یه هفته بعد هم پریود شدم، ماه های بعد هم مثه روال گذشته پریود شدم

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2738

سلام خانمی

یسوال داشتم 

من ۵۰ روزه سقط کردم

۳۰ روز بعد سقطم پریود شدم و دکترم برای تعیین فولیکول گفتن روز دوازده دورم برم سونو 

سونو ک شدم اصلا فولیکول نداشتم من قبل بارداریم خیلی سونو شدم همیشه تو هر تخمدانم چند تا فولیکول داشتم... ولی این ماه نداشتم نگران شدم علتش چی میتونه باشه؟

بعد سقطم تخمدان چپم کیست هموراژیک دراومده ک قبل بارداری نبوده

دکترم بهم دارو دادن یکماه مصرف کنم بعد دوباره برم سونو...

کیست هموراژیک با دارو خوب میشه؟

علت فولیکول نداشتنم میشه این کیسته باشه؟اگر اونه چرا تخمدان راستم هیچی نداشت

میشه راهنماییم کنید ممنون

ای عشق تو را دارمو دارای جهانم❤
اها پس هنوز رحمت پاک نشده کامل، بعد از تخلیه کامل رحم از یک هفته تا ۶ هفته باید پریود بشی منم بقایا ...

ن آخه دکتر اینجوری نگفت گفت بقایات کمه ارزش کورتاژ نداره، با پریودیت دفع میشه، چقد مونده بود کورتاژ کردی 

ن آخه دکتر اینجوری نگفت گفت بقایات کمه ارزش کورتاژ نداره، با پریودیت دفع میشه، چقد مونده بود کورتاژ ...

دقیقا یه متخصص هم همینو به منم گفت، دیدم یه ماه گذشته و همچنان لکه دارم رفتم پیش فوق تخصص سونو واژینال کرد گفت باید سریع کورتاژ بشی وگرنه عفونت میکنی لوله هات بسته میشه

سلام خانمی یسوال داشتم  من ۵۰ روزه سقط کردم ۳۰ روز بعد سقطم پریود شدم و دکترم برای تعیین فول ...

كيست هموراژيك بر اثر تخمك گذاري اتفاق ميوفته و تأثيري توي باروري نداره نگران نباشيد با دارو رفع ميشه

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
چقد کذشته کورتاژ کردی، حامله شدی بعدش  

یک ماه بعد سقط کورتاژ شدم، دکتر گفت ۳ ماه بعد اقدام کن، ولی قبل پریودام لکه داشتم ترسیدم اقدام نکردم، ، ۶، ۵،ماه گذشت اقدام کردم و شکر خدا باردار شدم

2706