2737
2734

اومدم پسرمو بخوابونم و خودمم ریلکس کنم. آنقدر از بیرون صدای چسب زدن میاد هی میگم هیس ولی انگار نه انگار. همسرم داره یه چیزی رو کادو می‌کنه نیمممممم ساعته. والا من بودم پنج دقیقه ای کار رو تموم میکردم. الکی بد خواب م کرد رفت آخه دیشب پسرم هی بیدار می‌شد خیلی کم خوابیدم گفتم ظهر یه چرتی بزنم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هوووف من سراین قضیه آدم میکشم😐بخدا کوچیکترین صدایاحرکتی بشنوم طرفومیکشم😑خیلی حساسم خیلی...

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
2728

وقتی تنهام 

شبا درو دیوار و تی وی سر و صدا میکنن😐😐😐

سریع میترسم خوابم میپره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

منم جز بد خواب ها هستم 

مورچه هم رد بشه بیدار مبشم در این حد 

یکی از حسرت های زندگیم خواب شیرین و آرامش بخشه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2738

اره

یسری خونه مادرشوهدم بودم از بیخوابی کلافه بودم مادرشوهرم گفت برو تو اتاق بخواب همون لحظه مهمون اومد من تو اتاق بودم بنده خدا مادرشوهرم اینقد اروم حرف میزد فک کنم خودشون صدای همو بزور میشنیدم من بدتر سرم درد گرفته بود صدای ریز ریزشون نزاشت بخوابم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡

منم همين طورم كوچيكترين صدا و حركت و نور مزاحم خوابمه🥴🥴

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

من قبل از بچه خیییلی حساس بودم هیییچ وقت نمیتونستم تو اتاق خوابم ساعت دیواری بذارم😀همه ی شرایط باید مهیا میبود و لباس راحت و بالش راحت و.....

بعد از بچه فقط منتظر فرصتم که بخوابم😀چند روز پیش از بیرون اومدم با شلوار جین تنگ و یه دسته کلید گنده که تو جیبم بود راااحت خوابیدم 😂😂😂وقت لوس بازی ندارم دیگه😁😁

منم دیشب تا 5 صبح بیدار بودم شوهرم کار داشت دیر میومد منم بدخواب شدم ساعت 4 صبح زنگ زدم بهش میگه شما استراحت کن من دیرتر میام میگم اگه میخواستم استراحت کنم که الان هفت پادشاه رو خواب دیده بودم!

صبح هم نه بیدار شدم الان هم سرکارم و خوابم میاد و خسته و کوفته