2733
2734
عنوان

چقدر ما زنا بدبختیم 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مشکلاتم یواش یواش داغونم کرد... من خیلی حساسم و خیلی بی زبونم... خیلی ظلم دیدم تو زندگیم ولی بازم طل ...

عزیزم باید یادبگیری از حق خودت دفاع کنی و مطلوم نباشی . شرایط ات رو نمیدونم ولی ی تغییر و تحول به خودت بده. کتاب( زنان شیفته) رو حتما حتما بخون 

2728

عزیزم زندگی همینه....باید بلد باشی حرف بزنی....حقتو بگیری....سیاست داشته باشی.....

نزار بقیع بهت ظلم کنن....کسی خواست اذیتت کنه حقشو بزار کف دستش....

منم مثله شما بی زبون بودم....اذیت شدم.. الان کسی حرف بزنه بهم ...قشنگ دست می زارم رو نقطه ضعفشون....خودشون و دیگه جمع میکنن

مشکلاتم یواش یواش داغونم کرد... من خیلی حساسم و خیلی بی زبونم... خیلی ظلم دیدم تو زندگیم ولی بازم طل ...

اسی  منم حساسم وزود رنج ولی تونستم حداقل اطرافمو آروم کنم  بقیه چه ربطی به زندگیت دارن حتی اگرم دخالت میکنن توبجای ناراحتی خشم عصبانیت وغر زدن بشوهرت بیخیال باش  چطوری اینطوری که خودتو باچیزی سرگرم کن اگر خودت تلاشی نکنی هرچی بلا سرت بیاد تقصیر خودته شوهرتم کههمینو میگه یعنی باختی پس خودتو جمع کن

2738

وا همیشه از حقه خودت دفاع کن. بی ادبی نکن ولی در کمال احترام حقه خودتو بگیر

هرچی مظلوم تر باشی بیشتر سوارت میشن. مثله مامان منی. مامانه من خیلی دلسوزو صبوره پشتیبانی هم نداشت که از خودش دفاع کنه. من از وقتی یکم بزرگتر شدم فهمیدم مامانمو مظلوم گیر اوردن جلو خانواده پدریم می ایستادم از مادرم حمایت میکردم. هیچوقت حرف بدی نزدم ولی یجوری میکوبوندمشون که نمیتونستن دیگه چیزی بگن پشت سر هم حرفی بزنن . چون ادمی بودن پیش مردم زیاد دروغ میبافتن 

❤️ارباب شدی که رو به هرکس نزنم💕.
وا همیشه از حقه خودت دفاع کن. بی ادبی نکن ولی در کمال احترام حقه خودتو بگیر هرچی مظلوم تر باشی بیشت ...

تا تو شرایط یکی مثل من نباشی شاید واقعا نتونی بفهمی.. من جایی ندارم که برم... اعصابمم خیلی ضعیفه واسه همین همیشه کوتاه میام که جلو بحث گرفته شه... داغون شدم ولی... 

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍
اسی  منم حساسم وزود رنج ولی تونستم حداقل اطرافمو آروم کنم  بقیه چه ربطی به زندگیت دارن حتی ...

ببین مثلا من الان با مادرشوهرم قهرم... دوست ندارم باهاش رفت و امد کنم.. ولی به شوهرم التماااااس میکنم که بره و بیاد و... خرج زندگیشم افتاده رو دست ما درصورتی که خودمون دستمون خالیه... باید براش خونه اجاره کنیم درصورتی که خودمون اجاره نشینیم... بهش میگم یه خونه کوچیک تر که اجارش پایین تر باشه بگیر... میگه مجبور نیستی بمونی هررری... درصورتی که دیده این همه فحش خوردم از مادرش یه کلام جواب ندادم.. و میبینه چقدر کوتاه میام چقدر میگم برو و بیا..  اصلا بی چشم و روییش داغونم کرده

شما دوتا کار متناقض هم زمان انجام میدی چرا هم قهری هم شوهرتو اصرار میکنی بره  الان مادر شوهر تو تنهاست وحس غیرت مردانه شوهرت برانگیخته هست پس قهرت با مادرش براش از همه پررنگ تره  چیکار کردی آیا کاری ازت براومد جز اینکه کلمه توهین آمیز هرررری روشنیدی ؟ شما باید تمرکزتو از این موضوع بگیری  وبداد  خودت برسی خودت به خودت اهمیت بده  شاد باش کارایی که دوس داری انجام بده الان عصبانی هستی بعدش از در دوستی با  شوهرت وارد ش وخیر زندگیتو از خدا بخواه  

شما دوتا کار متناقض هم زمان انجام میدی چرا هم قهری هم شوهرتو اصرار میکنی بره  الان مادر ش ...

اخه من خیلی اذیت شدم از بابت مادرشوهرم.. اینو شوهرمم میدونه... خب مشکل اینه که چون من رفت و امد نمیکنم خودشم نمیکنه ولی به جاش شبانه روز به خاطر این قضیه من و اذیت میکنه... منم برا اینکه دهنشو ببندم میخوام ازش که بره و بیاد.. واقعا خودمم موندم

اخه من خیلی اذیت شدم از بابت مادرشوهرم.. اینو شوهرمم میدونه... خب مشکل اینه که چون من رفت و امد نمیک ...

الان عصره  یه کیلو شیرینی بخر برو خونه مادرش ب شوهرت زنگ بزن شوکه میشه آب روغن قاطی  میکنه دوهفته یبار برو دو ساعت  بقیه وقتت  آرامش داری مادرش چیکار میکنن دخالت میکن  کم محلت میکنن  میچزونتت  هر کاری میکنی اول آرامش خودت مهمه اگر این کارارو میکنن در حالت عادی باید رفت وآمدو محدود کنی تا آسوده شی کاری که تو کردیش ولی میگی شوهره ولت نمیکنه  اینجا باید سیاست داشته باشی دوهفته یبار چند ساعت برو لا اقل از دست شوهرت راحت میشی وبرای زندگی خودتم برنامه داشته باش ورو آرامشت تمرکز کن