2737
2734
عنوان

تو رو خدا بیان قسم دادم بیان دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 33 پست

ببرش دکتر تغذیه یا اطفال ب حرف هیچکس هم گوش نده الکی اعصابتو خراب نکن

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر من دوسال تموم وزنش ۸ کلوه حرص نخور  سیب زمینی بهش بده با اب قلم براش برنج درست کن کره بنداز تو عذاهاش از روعن زیتون استفاده کن  غداهاس مثل برنج و ماکارونی بیشتر بده .من چون دخترم ژنش ریزه هر غذایی بگی درست میکنم ولی متاسفانه اثر نداره چون ژنش اینجوریه الان سه ماه دکتر تغذیه میبرم ولی هیچی ب هیچی

چی‌بگم والا😑

عزیزم خواهر زاده من 16 ماهشه ده کیلوعه، به نظرم نرماله، شما میخوای چاق باشه؟؟ خب ببرش پیش متخصص سر سری که نمیشه به بچه غذای اضافی خوروند، بعدشم به حرفای فرهنگای دوروبرت محل نذار اذیت میشی فقط

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2738

ویتامکس براش بگیر اشتها آوره خوابش رو هم زیاد میکنه

تو اکثر غذاهاش ماکارانی بریز

صبح ها هم بهش مسقطی بده 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2706