2733
2734
عنوان

میخواستم برم پیش ابجیم موهامو بپیچه

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 57 پست
نه عزیزم خونه ی مامانمه الان فقط سشوارم اینجاس چون همیشه خواهرم میبنده اونجا گذاشتم

اهان پس برو پیش شوهرت عزیزم  اشتی کن و معذرت خواهی و ب خوبیو خوشی برو آرایشگاه تا خوشگل و شیک بری مجلس😘

بـا((خــــــدا)) باش و پــــادشاهی کن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش ما خانوم ها می‌فهمیدیم با لج کردن فقط داریم به خودمون آزار میسرسونیم. عزیزم وقتی تومیگی نمیرم آرایشگاه مطمعن باش اونم خوشحال میشه که پول نمیده و توهم همش تو فکری که باید چیکار کنی بهتره سرسنگین پاشی بری بهترین آرایش و مدل مو رو انجام بدی تا هزینه کنه و بفهمه اگه رفته بودی پیش خواهرت بهتر بود

خدایا مرسی که همیشه هوامونو داری 😍😘❤️
2731
کاش ما خانوم ها می‌فهمیدیم با لج کردن فقط داریم به خودمون آزار میسرسونیم. عزیزم وقتی تومیگی نمیرم آر ...

اره راس میگی میرم تا ادمشه ،الان بیدارشه میگم برسونتم یه ارایشگاه خوب،لج کنم به خودم بدکردم

اجیمم بلده از حرص این دیگه منم گفتم نمیرم ارایشگاه،از باجناق بدش میاد ازینم بدش میاد حسوده

اقا بگو باشه میرم ارایشگاه 

عادت میکنه ها نری 

دیگه میگه همیشه خودت بپیچ

یا ابالفضل العباس علمدار 
2738
اولا که فک کردم نوشتی بچینه 😄😄😄 دوما کارت اصلا درست نبود که نرفتی ارایشگاه باید میرفتی بعد یه پو ...

همه نظرشون رو اینه که برم ،پس حتما میندازمش تو خرج،حقشه

آفرین خوشکل خانوم زیادم روی خواهرت حساسیت نشون نده شوهرت اینجور بیشتر تحریک میشه شوهرتو بچسب با سیاس ...

تازه ازدواج کردیم یکم باید بیام اینجا سیاست دار بشم خخ

اهان پس برو پیش شوهرت عزیزم  اشتی کن و معذرت خواهی و ب خوبیو خوشی برو آرایشگاه تا خوشگل و شیک ب ...

منتظرم بیدارشه ببرتم ی ارایشگاه خوب،از اول باید همینو میگفتم

2706