2733
2734
عنوان

بیایین ببینین حق با کیه + اسکرین

1755 بازدید | 102 پست

سلام  شوهرم ظهرا همیشه میره باشگاه بعضی وقت ها خسته باشه خونه میخوابه امروز ظاهر هم خوابیده بود منم ظرف هایه ناهار و حتی نشستم گفتم خوابه بعد میشوریم اومدیم دراز بکشیم به ابجیم گفتم برو از تو اتاق بالشت بیار بالشت ها هم پیش شوهرم بود بعد یک ساعت هم مامانم اینا اومدن خدافظی کنن میخواستن برن شهرستان رفتیم آشپز خونه نشستیم که شوهرم تو اتاق خوابه بیدار نشه بعد مامانم اینا داشتن میرفتن اینم بلند شد حاظر شد رفت حالا اسکرین میزارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯
2731
2738
يكي كه از جاريش خوشگلتره لايك كنه😁

جاری ندارم اما لایکت کردم😄

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅

چی شده اینجا همه لایک میخوان

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯
2706