عنوان

لیزر خال صورت

304 بازدید | 21 پست

دوستان راهنماییم کنید؛ حدود ۴۰ روز پیش لیزر صورت انجام دادم؛ چند تا خال سر سوزن داشتم مشکلی بود و بقیش خال های حالت کک ومک و قهوه ای روشن ؛ لیزرم آر اف بود؛ الان بعد ۴۰ روز تمام جاهای لیزرم مونده خیلی نگرانم واقعا ناراحتم که یموقعه نره چی؟ به دکترمم زنگ زدم و منشی اش میگه باید تا دوماه صبر کنی بعد بیا و زودتر بیای هم دکتر کاری واست انجام نمیده؛ میگه بعد دوماه بیا نیاز باشه دوباره لیزر میکنه واست؛ کاش انجام نمیدادم خیلی پشیمونم و اگه قرار بود جاهاش نره چرا دکترا لیزر انجام میدن آخه ؛ البته دکترمم جز بهترین متخصص پوست هس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم لیزر کردم دو سه تاش ردش بود دوباره لیزر کرد 

روغن و بادوم و گلیسیرین زدی به جای لیزرت 

بوی سرخ کردنی هم نباید به جای لیزرت بخوره ردش میمونه

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
2728
منم ار اف انجام دادم تا یکماه اثرش رفت احتمالا کرم و مراقبتای بعدشو دقیق انجام ندادی...

اتفاقا خیلی دقیق انجام دادم تا یکماه که تو آفتاب درنیومدم اصلا و یه هفته پماد جنتکس داد زدم و بعدشم مدام ترمیم کننده میزنم ؛ یعنی ممکنه جاهاش نره؟

منم لیزر کردم دو سه تاش ردش بود دوباره لیزر کرد  روغن و بادوم و گلیسیرین زدی به جای لیزرت  ...

دوباره لیزر کردید  چه مدت طول کشید جاهاش کامل خوب بشه؟ بمن گفت فقط ترمیم کننده بزن و بعد دوماه بیا که نیاز باشه دوباره لیزر کنم

بستگی ب پوست طرف داره واسه یکی ی هفته ای خوب میشه واسه یکی ی ماه طول میکشه..ولی واسه جاش باید کرم بز ...

مدام ترمیم‌کننده میزنم و واقعا نمیدونم قراره جاهاش بمونه یعنی؟یا بالاخره رفع میشه

اگه نگرانی برو دکترپوست نشون بده عزیزم

چند بار زنگ زدم و منشی اش همش میگه جاهاش میره ومیگم خوب نرفته که و میگه تا دوماه باید صبر کنی و زودترم بیای دکتر هیچ کاری واست انجام نمیده تا ۲ ماه نشه

2706