1147
1292
عنوان

کم محلی جاری به من😃

765 بازدید | 66 پست

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنین..من دوسال عقد بودم هشت سال هست عروسی کردم عروس دوم هستم توی ی خانواده کم  جمعیت بدنیا اومدم تک دخترم وبا دوتابرادر مدرک دانشگاهیمم لیسانسه موقع نامزدی من ترم چهار بودم  قبل ازدواج دختر پرشور وانرژی بالای داشتم کلا خیلی شیطنت میکردم.از لحاظ چهره هم همه میگن خوشکلی .خونه مادر شوهر که میرم هر کاری از دستم بیاد وبتونم واقعا انجام میدم منظورم کارای خونست.. بیشتر وقتا گشاده رو هستم ولبخند دارم تاحایی که تو اقوام همسرم خیلیاشون منو دوست دارن وتعریف میکنند از من...اینا در مورد خودم بود ....حالا از جاریم بگم که بزرگتر از منه دوتا دختر بزرگ داره از وقتی من ازدواح کردم هنوز یاد ندارم ی جا من وببینه وحتی ی لبخند بزنه من همیشه سلام واخوالپرسی میکنم اخم داره از من که رد میشه با بقیه خنده رو هست باهاشون گرم میگیره ..اگه من برم طرفش محل میده وگرنه اصلا نگاهمم نمیکته دختر ی خانواده پرجمعیته از اقوام شوهرمه .بیشتر با خواهرای شوهرم خوبه دعوتشون میکنه میره خونشون اما تامن دعوتش نکنم نمیاد بعد از من ی حاری دیگه اومده من هیچوقت ندیدم با اون اینطور رفتار کنه منظور اخم وکم محلی.جاری بزرگه خیلییی کم خودشو ب کار میزنه تو جمع خانواده همسر وخودشو بالا میبینه میگه من کار نمیکنم مگه بیکارم..حالا من ب کار نکردنش اصلا وابدا کاری ندارم..دلیل اینگه وقتی منو میبینه گرم نمیگیره ومن خودم میرم طرفش چیه؟؟پس چرا با بقیه اینطوری نیست خسته شدم بخدا .مگه من چه مشکلی دارم همیشه هم گرم گرفتم با هاش ..امشبم خونه جاری کوچیکه دعوتیم..میدونم لحظه ورود من دوباره اخم میکنه..بنظر شما بخاطر چیه این رفتارش؟؟

خدایا اغوشت راامشب بمن می دهی  برای گفتن چیزی ندارم ...می شود من بغض کنم  تو بگویی مگر خدایت نباشد که این گونه بغض کنی ..ومن اهسته گریه کنم..می شود من بگویم خدایا ..تو بگویی جان دلم ...  می شود بیایی تمنا می کنم ..گله دارم ...از کی    از چه  نمی دانم .................................

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

مهم نباشه واست

وقت و انرژیتو صرف اینجور آدما نکن

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک... (حالِ این روزام)
1307

دلیلش اینه فکر میکنه براخودشیرینی برامادرشوهر کارمیکنی.ومیخوای اونا روازچشم مادر شوهر بندازی.یه جور رفتار کن که بفهمه خودشیرین وحسود نیستی.جاری کوچئکه رفتارش چطوره

بیشعوره ب دل نگیر

نمیتونم ب دل نگیرم اونشبم حاری کوچیکه اسباب کشی داشتن باهمه گزم گرفت تامنو دید فقط ی سلام وبس من خودم رفتم جلو..همش شده عقده تو دلم

خدایا اغوشت راامشب بمن می دهی  برای گفتن چیزی ندارم ...می شود من بغض کنم  تو بگویی مگر خدایت نباشد که این گونه بغض کنی ..ومن اهسته گریه کنم..می شود من بگویم خدایا ..تو بگویی جان دلم ...  می شود بیایی تمنا می کنم ..گله دارم ...از کی    از چه  نمی دانم .................................

اصن ۱%برات مهم نباشه محلش نده تحویلشم نگیر

جاری بزرگه منم اینجور بود شوهرم گفت با هرکی مث خودش باش مگه کی هست والا

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💑👦👩
1315

من بابامم بهم محل نزاره محل نمیزارم چ برسه جاری... من اجاریم بگه سلام فقد سلام میشنوه خوش رو باشه باهاش میگم میخندم.. سعی کن متل اینه باشی باهرکس مثل خودش

عشق یعنی درانتظار یه جفت پای کوچولو باشیم  خدایا زودتردامنو سبز کن
اصن ۱%برات مهم نباشه محلش نده تحویلشم نگیر جاری بزرگه منم اینجور بود شوهرم گفت با هرکی مث خودش باش ...

اونوخت اذیت نمیشی؟ من چون زیاد میبینمش اذیت میشم ک بهش بی محلی میکنم

خدایا بابت همه چی ازت ممنونم
قطعا تو یه چیزی داری که از اون سرتری 😄 اون بیچاره بهت حسادت میکنه 

نمیدونم والا.خسته شدم بخدا ازبس پشت سرم حرف زد وکم محلی کردجلو من وبقیه مثلا میگه داداشم گفته لیلا(جاری کوچیکه)چقدر خوبه و....ولی یبارم نشده از من تعریف کنه..خب میخوام بدونم فرق منو جاریم چیه

1226
نمیتونم ب دل نگیرم اونشبم حاری کوچیکه اسباب کشی داشتن باهمه گزم گرفت تامنو دید فقط ی سلام وبس من خود ...

چرا میری جلو توام مثل خودش باش

لازم نیس وقتی اون اینحوری تو بری سمتش توام این بار فقط یه سلام کن و تموم اگه بات حرف زد بزن اگه نه توام محل نده 

سعی کن از این به بعد مثل خودش رفتار کنی 

اونوخت اذیت نمیشی؟ من چون زیاد میبینمش اذیت میشم ک بهش بی محلی میکنم

اولا سخت بود الان اصلا چرا باید خودمو کوچیک کنم طرف باد ب قبقبش بندازه؟

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💑👦👩
1311