2737
2734

سلام دوستان از بعد پاکی دارم دم کرده بذر رازیانه میخورم میخواستم بدونم رازیانه باعث میشه زودتر تخمک گذاری کنیم؟!

اگه تا حالا نخوردی بهتره نخوری عرق رازیانه باعث شد کیست های ریز دربیارم

هم خودم هم دختر خاله م

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه تا حالا نخوردی بهتره نخوری عرق رازیانه باعث شد کیست های ریز دربیارم هم خودم هم دختر خاله م

کلا رازیانه ب هر شکل مصرف بشه سم هست! فقط اون دستوری ک نوشتم جواب میده 

رازیانهرخودش سمه شکر هم سمه  اما ترکیبشون کمک کننده است! 

دکتری ک تجویز کرد برام دکتر حمودالدین مسموعی هست! 

برای تخمک گذاری منظم رازیانه اسیاب شده رو با شکر با نسبت مساوی قاطی کن دوباره اسیاب کن بعد از غذا یه ...

سلام می خواستم بدونم زمان تخمک گذاری و پریود را جلو می اندازد کسی تجربه اش را دارد

2738
سلام من تنبلی دارم ولی پریودام تقریبا منظمه یعنی یا ۳۲ یا ۳۸ روزه است حالا منظم میشه یعنی چی؟

یعنی سیکلتو کوتاه تر میکنه! و دردتو کمتر! اما روشی ک گفتم رو شروع کن! عرقشم بهتر از دم کرده اش هست! 

فقط بدون چاق هم میکنه

من کیست بزرگ ساده داشتم و با دم کرده رازیانه و چند تا دیگه دستور برطرف شد و بهد از یک هفته لکه بینی با خوردنش پریود شدم یعنی روی من اثر مثبت داشته خالا فقط میخوام بدونم کسی تجربه تخمک گذاری با رازیانه داشته و چه جوری بوده؟

2706