1421
1389

تا نرفته باکسی دیگه یک کاری بکن

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه           یک جذاب مغرور آزاد 🤵🏻                                                                                    لعنت به شب های بعد از من                                                                                                                 همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری   آخه شاعر گفته رو نمایان کردی و یک شهر دستش را بریده 

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

تا نرفته باکسی دیگه یک کاری بکن

خوبه باز خودتونم میدونین تعهد پذیر نیستین😆

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تولد امسالم کنار همسرم جشن میگیرم البته قبلش باید بیاد خواستگاری😛😛😛 و روز به روز عشقمون بیشتر میشه😍😍😍😍😍تیکر تولدمه میشه واسه آرزوهام صلوات بفرستین💋
1401

دوری و دوستی

روزها قاتلمن غیر از جمعه که خون ریزتره *** حال و روزم جمعه ها از خود جمعه غم انگیزتره *** کوچ کردی از من***  قهر کردی حتما،*** یه زمستون سردم*** بگو برمیگردم *** شب ها بیدارم همه شب هایی که بی تو مردم *** همه زخمایی که همه عمرم از فراقت خوردم *** همرو پس میگیرم ، نه شوخی کردم *** شهرزاد قصه ها بگو برمیگردم *** نذار اینجا برگم، طعمه زردی پاییز بشه *** فصل آخر بی تو قصه ای تلخ و غم انگیز بشه *** دلبر مغرورم ، عشق بی دردم *** ای تموم قصه ها ، بگو بر میگردم
خوبه باز خودتونم میدونین تعهد پذیر نیستین😆

اون قبلا بود الان دو طرف تعهدپذیر نیستن

روزها قاتلمن غیر از جمعه که خون ریزتره *** حال و روزم جمعه ها از خود جمعه غم انگیزتره *** کوچ کردی از من***  قهر کردی حتما،*** یه زمستون سردم*** بگو برمیگردم *** شب ها بیدارم همه شب هایی که بی تو مردم *** همه زخمایی که همه عمرم از فراقت خوردم *** همرو پس میگیرم ، نه شوخی کردم *** شهرزاد قصه ها بگو برمیگردم *** نذار اینجا برگم، طعمه زردی پاییز بشه *** فصل آخر بی تو قصه ای تلخ و غم انگیز بشه *** دلبر مغرورم ، عشق بی دردم *** ای تموم قصه ها ، بگو بر میگردم
1394
 اون قبلا بود الان دو طرف تعهدپذیر نیستن

تا مرد دلش نلرزه زن دلش نمیلرزه ...خیانت که کنی نتیجه همینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تولد امسالم کنار همسرم جشن میگیرم البته قبلش باید بیاد خواستگاری😛😛😛 و روز به روز عشقمون بیشتر میشه😍😍😍😍😍تیکر تولدمه میشه واسه آرزوهام صلوات بفرستین💋
1387
دوری و دوستی

برا همینه من دور نگرش داشتم و کنترلش میکنم😎

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا همینه من دور نگرش داشتم و کنترلش میکنم😎

آفرین ولی مطمئنید در کنترلش موفق هستین؟

1364