2726
چی شده عزیزم

خريت كردم ي دروغ گفتم نامزدم فهميد

رفته 

خيلي سختي تو زنذگيم كشيدم 

دارم ديوونه ميشم ابرومم ميره

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1625026/داستان-زندگي-لعنتي?postId=54099295

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چ دروغی عزیزم؟

هیـــــــــــچ وقــــت ... ؛ " قــرص هــایی " کـــه حـــال آدم را خــــــــوب مـــی کننـــــــد ... ؛؛ جـــــای " خـــــــــوب هـــایـــی " را کـــه دل آدم را قـــــرص مـــی کننــــد ... ؛؛؛ نمـــــــــــــــی گــیــــــــــــــــــــرنــــــــــد ... !!!
چ دروغی عزیزم؟

قبلا تاپيك زدم

بحثمون شد ي اس بد بش دادم رفتم بيرون نصف شب بعد ك ز زد ترسيدم الكي گفتم خونه عمم اومد ديد دم درم بعد فك كردم رف با عمم و...رفتيم پارك اومد ديد بعد اس داد همه چي تموم با ادم دروغگو نميخام باشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1625026/داستان-زندگي-لعنتي?postId=54099295
قبلا تاپيك زدم بحثمون شد ي اس بد بش دادم رفتم بيرون نصف شب بعد ك ز زد ترسيدم الكي گفتم خونه عمم اوم ...

نامزدتو همون آرشه؟رفتی ترمیم؟خب غرورتو بزار کنار ازش معذرت بخواه دلیل کارتم بگو و قول بده بهش دیگه تکرارنمیکنی

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
غمدیده جان داستان زندگیت رو خوندم و از ته دل برات ارزوی خوشبختی میکنم امیدوارم از این پس اتفاقای خوبی تو زندگیت بیفته که غماتو فراموش کنی من قاضی نیستم و حق قضاوت ندارم همه ی ما تو زندگیمون خیلی اشتباه داریم عزیزم فقط به قصد کمک بهتون میگم از امشب تسبیح بردار یه تسبیح استغفار بگو ببین چه اثرایی میبینه و از ته دلت توبه کن اگه حالشو داشتی نماز توبه بخون با خدا عهد ببند که مثلا یه کاری رو که دوست نداره ترک کنی اونموقع ببین که چقدر خیر بهت میرسه من خودم خیلی سختی کشیدم اما الان بابت هر رنجم خدارو شکر میکنم و میدونم که منو از یاد نبرده 

بازم میگم قصد جسارت نداشتم فقط تجربه ی خودمو گفتم

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸