2737
2739

نمیدونم چیکار شده بچم پنج ماهشه .. علاعم سرماخوردگی داره تبش قط نمیشه دوروزه یکسره تب داره استامینوفن میدم همش از امروز صب زرداب بالا میاره هیچی تو معدش بند نمیاد امپول زدن گفتن اگ بهتر نشد شب بستری میکنیم .. حالا کسی هس بچش اینجوری شده باشه چیکار کنم هیچی نمیخوره شیرم دیگ نمیخوره 

تیکر تولد یه سالگی الینام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کوچیکه بچت خواستن بستری کنن بزار بستری کنن.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

من پسرم يك و نيم سالشه دوهفته قبل اين ويروسوگرفن امپولم زدنش اما بندنميومداسهال استفراغش حتي تا ي هفته بعدش تب داشت خيلي بده

شمانميتونيدكارهاي بزرگ انجام بديداگه چيزهاي كوچيك حواستونوپرت كنه🎈

آب بدنش کم بشه تب بالای 39 خدای نکرده تشنج نکنه

ببر بستری کن پرستار بهت کمک میکنه شاید سرم نصب کنن. اگر شیر نمیخوره همین الان ببرش

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2738

جالبه که دختر من فقط دو بار بالا آورد و یک بار شکمش شل شد نه در حد اسهال. ولی خب میلی به غذا نداره بد اخلاق و بدخو شده و تب هم البته دو شب داشت. زیر چشماش هم گود و قرمز شده

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.