2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما رفتی پیشش 

رفتم اونم چه رفتني ..رسما بيچارم کرد..با تشخيص اشتباه ايشون کلا روند زايمانم عوض شد و چه بلاها که سرم نيومد ..فقط چون دوتا بچه کوچيک داشتم و حوصله رفت وامد نداشتم ازش شکايت نکردم ..

2738

من صارم رفتم غربالگری هارو. ولی خدارحمی بسیار حاذق هستن.من اولین سونو و صدلی قلبو پیشش رفتم.دکتر مروارید هم هفته ی ۱۵رفتم جنسیت رو درست گفت.خیلی دکتر مرواریدانسان بزرگیه خیلی ماهه...و ایشون هم بسیار حاذق

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
رفتم اونم چه رفتني ..رسما بيچارم کرد..با تشخيص اشتباه ايشون کلا روند زايمانم عوض شد و چه بلاها که سر ...

جدی چی شد مگه؟تعریف کن

یعنی اعتماد کنم که گفت میخوره دختر باشه یا نه 😢😢😢

ناراحتی از دختردار شدن؟اولین بچه ات هست؟

هفته ی ۱۲قابل اعتماد نیست تشخیص

بهم گفت چسبندگي جفت به رحم داري ..يک هفته مونده به زايمانم..هيچ پزشکي تو هيچ بيمارستان خصوصي عملمو قبول نکرد..تنها جايي که ميتونستم عمل کنم بيمارستان امام خميني بود اونم با چه استرس وحشتناکي..يکي از دکترا که اگه اسمشو بگم تو کرج همه ميشناسن که خدا ازش نگذره بهم کفته بود ممکنه رگهاي خوني جفت از رحمت خارج شده باشه و به کليه و روده ها رسيده باشه و مجبور بشن بردارن..

فقط چشمامو بستم و گفتم يا امام رضا به خودت سپردم ..هيچ کدومشونو نميبخشم..تمام يک هفته رو وو شهر غريب  با يه بچه کوچيک گريه کردم و دربدر دنبال دکتر گشتم 

2706