2703
2553
عنوان

محسن یگانه قبل از عمل 😟😟😟

689 بازدید | 19 پست

اینجا کلیک کنید

در عجبم از رفتار زنان، که از خدای به این بزرگی "فقط یک شوهر" میخواهند ، و از شوهر به این درماندگی ، "همه دنیا را" 😂😂

خب 

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مسخره کار درستی نیست گفتم یادآوری کنم 

چی درست نیست؟

در عجبم از رفتار زنان، که از خدای به این بزرگی "فقط یک شوهر" میخواهند ، و از شوهر به این درماندگی ، "همه دنیا را" 😂😂

من طرفدارشم😏

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2714
مسخره کردن افراد خواهرم 

کجای این تاپیک مسخره کردن بود 🤔🤔

2706