2737
2734
واقعا سخته و اعصاب میخاد

مال شما چقدر فاصلشونه؟ 

کشیده شدن ته ریش همیشگی ات روی گونه های من... لذتی انکار ناپذیر است ...دلم میخواهدصورتت ته ریش داشته باشد تامن بهانه ای داشته باشم برای دوباره بوسیدنت
منم نگران همین چیزام که بخاطر یه کاری که بچم هیچ دخالتی نداشته باید سرزنش بشه هرچقدرم بگم محبت کنم ب ...

من ک هرسری میبینم پسرمو واقعا دلم میگیره بخاطر دومیه کمتر ب این میرسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک هرسری میبینم پسرمو واقعا دلم میگیره بخاطر دومیه کمتر ب این میرسم

بمیرم 😭😭😭

کشیده شدن ته ریش همیشگی ات روی گونه های من... لذتی انکار ناپذیر است ...دلم میخواهدصورتت ته ریش داشته باشد تامن بهانه ای داشته باشم برای دوباره بوسیدنت
2728
۱سال و ۱۰ ماه

خدا حفظشون کنه برات 

نمیشه ساکت نباشه اون بیدار میشه اونم بیدار شه گریه میکنه بعد کی غذا درست کنه کی ظرف بشوره کی جارو کن ...

بخدا یکی هم باشه بازم این دردسرا هست۰من باخودم میگم الان ک از خیلی چیزا بخاطر پسرم محرومم خب دومی هم بیارم بهتره

2738
خدا نکنه خدا برا سایتو رو سر بچه هات نگه داره.سعی کن فقط اعصابت قوی باشه و مثل من مامان بدی نباشی

دعا کن... من که همش خودمو سرزنش میکنم فقطم بخدا میگم تو خودت خواستی خودتم کمکم کن این روزا به خوبی وزود بگذره بچه هام بزرگ بشن دوست هم باشن

بخدا یکی هم باشه بازم این دردسرا هست۰من باخودم میگم الان ک از خیلی چیزا بخاطر پسرم محرومم خب دومی هم ...

اره ی دفعه بزرگ میشن ب زندگیت میرسی.البته دختر عمه من الان بچه کوچیکه رو میزاره پیش دختر ۹ سالش باشگاه ایناشو میره راحته

عالیه موفق باشی من اشتباه کردم که فاصله انداختم

بنظرتون بهترین فاصله چقدر هستش؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
مرسی سلامت باشی نی نی های شمارو همچنین انشالا ک نی نی اروم نصیبت شه ک دختر من اوایل اروم بود الان ...

عزیزم دختر گل خونس.. من خدا نخواست بهم بده ولی شکرش که این پسرم سالم دومیم که تاحالا همه چیش خوب بوده 

چقد بینشون فاصلس؟؟؟

دومی که بدنیا بیاد اولی دوسالو سه ماهش میشه

2706