2726
عنوان

میخام ظرفشوییم رو بفروشم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 107 پست
بالخره چند؟ 😬😬😬

عزیزم قیمت فعلی دستم نیست. اگه شیرازی هستی بگو تا قیمت بگیرم بهت بگم

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
چه جالب چطوری کشف کردین

همونطوری ک شما کشف کردین اینجادیوارنیس

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله عزيزم من همسرم لوازم خانگي فروشه خودش نمك و قرص و اينارو برام مياره فكر كنم فينيش باشه اگر اشتبا ...

هرچندوقت یکبار نمک میریزی؟

ظرفای من لک میندازه،نمیدونم چون نمکش کمه یا علت دیگه ای داره.

خدایاشکرت🥰

عزیزم شما به همون قیمتی ک خریدی باید بفروشیا😂😂😂😂ن اینکه چون قیمت بالا رفته بالاتر بدی خصوصا که دست دومم هست

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
هرچندوقت یکبار نمک میریزی؟ ظرفای من لک میندازه،نمیدونم چون نمکش کمه یا علت دیگه ای داره.

هرموقع چراغ نمكش روشن بشه. اون صافي كه اشغال گير ميكنه رو در بيار تميز بشور اون پره هايي كه زير سبد داره تو سوراخاشو نگاه كن اشغال نباشه. و اينكه ظرفاتو با فاصله بچين زياد زياد نذار تو ماشين و اينكه قرصاتو توي ظرف شيشه اي نگهدار تا فاسد نشن.

خداياشكرت....❤️ 
اره شیرازیم, یعنی ب قیمت نو میخوای بدی؟ 😓

۳۵۰۰ عزیزم. چن تا قرص و نمک و شفاف کننده هم اشانتیون میدم

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
2706