2410
2553

من دقبق یه هفته پیش گرفتم

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
من دقبق یه هفته پیش گرفتم

شرایطش چیه

برای سلامتی اقا امام زمان یک صلوات بفرستید لطفا فراموش نکنید با هر گناهی که از ما سر میزنه دل اقای مهربونمون میشکنه برای تعجیل در ظهور لطفا از خودسازی خودمون شروع کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بانک ملی شعبه کارگشایی فتوکپی شناسنامه و‌کارت ملی و‌عابر بانک‌ملی میری به ازای هر گرم طلا بهت هفتاد تومن میدن سرسالم سود عر یه تومن وام خدود دویست میشع

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2456
بانک ملی شعبه کارگشایی فتوکپی شناسنامه و‌کارت ملی و‌عابر بانک‌ملی میری به ازای هر گرم طلا بهت هفتاد ...

عزیزم میشه بگی شما چقدوام گرفتین؟آخه شنیدم سقف داره.نمیشه هرچقدخواستی بگیری

عزیزم میشه خودتون بیشتر توضیح بدید اولین باره شنیدم با طلا از بانک میشه وام گرفت... یعنی طلاها حکم ...

طلا ضمانت میشه ورش میدارن به ازای هر گرم یه مقدار پول میدن یکساله و با سود

2714
عزیزم بیشتر توضیح بده فکرکنم فقط تو بلدی

والا فقط طلاها حکم ضامنه به دوساعت نکشد پول واریز کردن برام من سرویسم ۵۲گرم بو بهم چهار تومن دادن

2706