2737
2734

من شبیه اینو دارم

فقط یه مشکلی داره این تیپ صندلها اولش که میپوشی تا انگشتات به اون قسمت باز جلوش عادت کنن یه چند روزی زخم میشن ولی بعد از چند روز عادت میکنی خوشگلا علی الخصوص ناخنهاتو لاک بزنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکی

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2731

مشکیش چه شیکه😍

مخصوصا با همین شلواره

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2738
حالا بگین چند می ارزه؟

اینا تو هفت حوض ۸۴ تا ۱۰۰ قیمت دارم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من شبیه اینو دارم فقط یه مشکلی داره این تیپ صندلها اولش که میپوشی تا انگشتات به اون قسمت باز جلوش ع ...

اره خودمم این مدلی داشتم زخم میکنه اولش

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️

قشنگه جفتش

ولی مشکی به همچی میاد

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
اره خودمم این مدلی داشتم زخم میکنه اولش

مشکیشو بگیر شیک تره نیازم نیست دیگه کیف طوسی هم بخری میشه باهمون کیفهای مشکیت استفاده اش کنی وبا چند تا تیپ مختلف میتونی مشکیش را بپوشی

2706