2726
اخه نظر واقعیم بود  اما منظورم به اسی نبود کلی گفتم واقعا کبودی چشم از جقه  اما همیشه ه ...

اين اشتباه رايج هست ربطي نداره ب اين موضوع

انقدر ك مسئله كمبود اهن و ژنتيك توش تاثير گذار هست اين ك گفتي نيست!

مث اين ك بگيم عامل تصادفات از مستي راننده هست! چند درصدش بخاطر مستي راننده هست؟

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
من خودم حاظرم هر کاری بخواد بکنم براش که اشتی کنیم میخام بدونه که تو دلم هیچی نیس من همه ادمارو دو ...

جوليا چند سالته؟

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اين اشتباه رايج هست ربطي نداره ب اين موضوع انقدر ك مسئله كمبود اهن و ژنتيك توش تاثير گذار هست اين ك ...

بله منم نگفتم ۱۰۰٪ تشخیص شما اینه که

گفتم نظر من اینه و ممکنه هم این نباشه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2728
نميدونم    اونجا گفتي پرستاري پس بايد بالاي ٢٥ باشي اينجا نوشتي جوليا ٧٨

من ۳۵ سالمه 🙄

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
با اين عكسي ك من  تو گذاشتيم پروفايل كسي فكرش نميكنه بالاي ٣٠ باشيم    

😃😃😃😃😃اره

يادم نبود گزينه دوستي وجود داره  منظورت ب اون بود 😂😂🤣🤣

ها دیگه

2706