2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا قهرید

تو تاپیکش نوشتم علایم بیماریش مال جقه ناراحت شد 

معذرت هم خواستم اما ناراحته هنوز میفهمم

تا از دلش در نیارم ولش نمیکنم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
همونجا اشتي ميكردين اينهمه راه اومديم    

هر چی تگش کردم نیومد اخه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
عزیزم بعضی از حرفا به عنوان شوخی هم زشته ، اون چه حرفی بود آخه 

اخه نظر واقعیم بود 

اما منظورم به اسی نبود کلی گفتم

واقعا کبودی چشم از جقه 

اما همیشه هم اینطور نیس خب

تو تاپیکش نوشتم علایم بیماریش مال جقه ناراحت شد  معذرت هم خواستم اما ناراحته هنوز میفهمم تا ا ...

افرین که عذر خواهی میکنی .افرین به این تواضع و شجاعتت .چون خیلیا جرات عذر خواهی ندارن

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
اخه نظر واقعیم بود  اما منظورم به اسی نبود کلی گفتم واقعا کبودی چشم از جقه  اما همیشه ه ...

یه کمی رعایت عمومی بودن سایت رو بکن دوست قشنگم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

@الیسادختر    

عزیزم جولیا قصد بدی نداشت .من میشناسمش.خیلی خوب و مهربونه .بیا اشتی کنید دیگه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
افرین که عذر خواهی میکنی .افرین به این تواضع و شجاعتت .چون خیلیا جرات عذر خواهی ندارن

ممنونم

@الیسادختر     عزیزم جولیا قصد بدی نداشت .من میشناسمش.خیلی خوب و مهربونه .بیا اشتی کنید ...

من خودم حاظرم هر کاری بخواد بکنم براش که اشتی کنیم

میخام بدونه که تو دلم هیچی نیس

من همه ادمارو دوس دارم @الیسادختر    

2706