1147
1292
عنوان

شپش یه لحظه ترو خدا

302 بازدید | 41 پست

خانما من چند وقته رو سر دخترم شپش دیدم هر کاری کردم دکتر بردم  شامپو داد خودم سس مایونز -سرکه همه چی زدم نمیرن الان دوباره رو سر دخترم دیدم چیکار کنم ؟؟؟ بخدا دیگه گریم گرفته 

رومم نمی شد اینجا بگم ولی دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم 

دخترم ۴ سالشه 

حنا خانوم دل من یه جای قصه انگار منتظر شما بود پشت در باغ بهار اون همه آه و انتظار،به خاطر شما بود    ( حنا اسمه دخترمه😍)

صبر کن الان یک راه واست میزارم

واسه شفای  یه مریض  سرطانی صلوات میفرستی؟ حاجت رواشی   اشالله   بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

با اتو مو موهاشو تقسیم کن واتو کن

تاثیر داره؟؟

حنا خانوم دل من یه جای قصه انگار منتظر شما بود پشت در باغ بهار اون همه آه و انتظار،به خاطر شما بود    ( حنا اسمه دخترمه😍)
1291

کوتاه کن موهاشو با شونه ی شپش شونه کن 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
موهاشو بزن ازته

موهاشو یکم کوتاه کردم 

عزیزم باید تمام خونه زندگیتو بشوری و بندازی جلو افتاب..

تمام لباسا رختخوابا متکاها هرچییییی ک فکرشو بکنی.‌.

بعدم داروخونه اسپری داره بخر بزن رو وسایلات..

اسفند اسیاب کن بذار ۴۵ دقیقه دم بکشه بعد بریز روموهای دخترت و رو موهاشو با پلاستیک بپوشون

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدارو شکر که منم مادر شدم.لطفا برا سلامتی لوبیام دعا کنید  
1274

ببرش بشینه جلو افتاب همون جا شونه کن موهاشو

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
اخه طفلی حنا ایشاللله ک بزودی تمییزشه سرش

ایشالا مرسی 😞

شپش رو فرشات و لباساته ک نمیره هرچییییی ک داری بشور حتی عروسکشا و وسایل بازیشو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم باید تمام خونه زندگیتو بشوری و بندازی جلو افتاب.. تمام لباسا رختخوابا متکاها هرچییییی ک فکرشو ...

دیگه به سرم زده خونمو عوض کنم 

1226
شپش رو فرشات و لباساته ک نمیره هرچییییی ک داری بشور حتی عروسکشا و وسایل بازیشو

مرسی 

https://www.instagram.com/p/Bxp6vn2H-rt/

سس مایونز رو راهشو توضیح داده  باید بزاری زیاد بمونه

واسه شفای  یه مریض  سرطانی صلوات میفرستی؟ حاجت رواشی   اشالله   بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
https://www.instagram.com/p/Bxp6vn2H-rt/ سس مایونز رو راهشو توضیح داده  باید بزاری زیاد بمونه

مرسی   

دیگه به سرم زده خونمو عوض کنم 

ن بابا فقط همه رو بشور بذار جلو افتاب بمونه..

هرچی ک داری..

لامصابا بیفته توخونه دیگ تمومه..موهای شوهرتم نگاه کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1290