2726
عنوان

نظر بدید

89 بازدید | 16 پست

من بعنوان خواهر ازتون میپرسم اخه حواهرم ندارم درد و دل کنم باهاش ما خونمون روبرو دکل اما خونمون عالیه و تازه بعد چن وقت راحت شدیم اگه شما بودین بخاطر دکل میرفتین یا میموندین تو جای خوبتون خواهش میکنم کمکم کنید

🧿🧿هر چه برایم میخواهی نصیب خودت بشود

دکل تو خونه داییه شوهرمه..ماهانه یه پولی بهشون میدن

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما هم خونمون پیش دکل 😁😁😁 تازه یه زمین داریم جای دیگه داخل ش دکل ایرانسل گذاشتن

وای از مضراتش نمیترسین شما من همش منتظره یه اتفاقیم دور از جون

[QUOTE=94331043]ما هم خونمون پیش دکل 😁😁😁 تازه یه زمین داریم جای دیگه داخل ش دکل ایرانسل گذاشتن[/QUOTEببخشیدا شپا چن سال تو این خونه اید 

ابن دکل  ها پر شدن خوب توجه کنی تو هر منطقه ای 3 یا 4 تا هست

اره راس میگی ولی بعضی جاها خیلی فاصله دارن از دکل که من شنیدم هر چی فاصله باشه بهتره

همون دیگه شما اگه جای من بودین چیکار میکردین

اگ شرایطشو داشتم خونه ام عوض میکردم اگ نه کاکتوس چندین تا بخر بذار تو خونه ات امواج وای فا و....جذب میکن تو نت هم سرچ کن دیگ چی ها باعث میشع خطرش کمترشه

اره راس میگی ولی بعضی جاها خیلی فاصله دارن از دکل که من شنیدم هر چی فاصله باشه بهتره

نه بابا چه ربطی داره . اطرافمون پر شده . . . یه مزیتی که داره آینه که سرعت نت خیلی بالاست😂

قربان وفای سگ ♥️
نه بابا چه ربطی داره . اطرافمون پر شده . . . یه مزیتی که داره آینه که سرعت نت خیلی بالاست😂

خخخ آره واقعا خدا کنه منم مثل شما بیخیالش شم راستی شما بچه کوچیکم دارید

2706