2726
عنوان

از دست مورچه ها چیکار کنم؟

113 بازدید | 17 پست

یه بار اشتباه کردم یه شیرینی گذاشتم روی میز کل اتاق از مورچه پر شده چه حشره کشی بهتره؟

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دلم میسوزه مورچه ها میکشن

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

فقط كامن

من هرچي رو كه فكر كني امتخان كردم

الان يه دوته هم مورچه نيست

ولي دركل مثل همسر من پيگير باش

لونه شونو پيد كن

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!

منم چند روز پیش این اتفاق افتاد واسم کل خونه رو جارو زدم کف آشپزخونه رو با اب و محلول کنز پاک کردم بعد دور تا دور آشپزخونه و سالن رو حشره کش کامن زدم خدا رو شکر تا الان خبری نیست ازشون

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
اسپری کامن....اصلا بزنی دیگه نمیبینی..شک نکن..رنگش مشکیه..مث شیشه پاک کنه قیافش عاااااالیه هاااااااا

از عطاری باید بخرم؟

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
من دلم میسوزه مورچه ها میکشن

آخه با مورچه اصلا نمیشه زندگی کرد 

فقط كامن من هرچي رو كه فكر كني امتخان كردم الان يه دوته هم مورچه نيست ولي دركل مثل همسر من پيگير ...

مرسی عزیزم

آخه با مورچه اصلا نمیشه زندگی کرد 

همون فلفل و بریز که اون خانم اون بالا گفت خودشون میرن دور میشن

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
همون فلفل و بریز که اون خانم اون بالا گفت خودشون میرن دور میشن

واقعا دور میشن؟

2706