2737
2734
عنوان

حفظ قران

128 بازدید | 15 پست

سلام دوستان بيست سالمه من تصميم گرفتم قران را حفظ کنم نميدونم از کجا شرو ع کنم ولي دير شد 

دوستان از شما خواهش دارم اگه چيزي اطلاع داري بهم بگين به نظرت من ميتونم کل قران را حفظ کنم 

ايا ميتونم

مادرم ميگه اگه اراده داشته باشيد ميتوني به يه جا برسيد اما من نميدونم از کجا شروع کنم

وقران که ميخونم له ياد شما هستم 

برو جامعه القرآن 

طرح حفظ سه ساله داره و یکساله 

سه ساله بهتره از نظر من 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نميدونم ميشه با صوت حفظ شما هم امتحان کردين يانه ولي من ميترسم که طول بکشه

کلاس برو بهتره 

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
اهان يعني کلاس برم  خودم تنهايي بخونم نميشه به نظرت

حفظ روش داره

تحویل و تثبیت میخواد

تنهایی فکر نکنم بشه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738

سلام عزیزم داشتم سرچ میکردم برای حفظ قران پیامتو دیدم هنوزم دوستداری حفظ کنی یا شروع کردی؟؟

من تا زه شروع کردم میخوام ینفر باشه باهم انجام بدیم پایه باشه میای؟

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
سلام عزیزم داشتم سرچ میکردم برای حفظ قران پیامتو دیدم هنوزم دوستداری حفظ کنی یا شروع کردی؟؟ من تا ز ...

سلام گلم قربونت برم

من نتونستم شروع کنم انقدر دلم میخواد حافظ قرآن بشم  آرزو به دلم موند که حافظ قرآن بشم

اگه شما موافق باشین باهم شروع کنیم 

نمیدونم چیجوری شروع کنیم من یه برنامه واسه حفظ قران دارم 

خب حالا چکار کنیم باهم شروع کنبم🥰

2706