1421
1389
عنوان

مادرشوهر شمام هرروز یه جوریه؟

201 بازدید | 23 پست

بچه ها مادر شوهر من یه روز انقد باهام خوبه ک میگم وای خدایا چقد این فرشته اس یه بارم اعتنام نمیکنه  و اخلاقش تند  دارم ب این تتیجه میرسم احتمالا دیونه شده😐😐😐😐😐😐😐

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

نميدونم

آخه  بهش فكر نميكنم 😶

بذار هرطور دوست داره باشه بابا ول كنين مادرشوهر خواهرشوهروووووووو😫

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

فک کنم بخاطر اخلاق خودتون یا طرز نگاهتون ک یه روز خوب میبنید یه روز بد

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
1394

ازمنم همینجوره...گاهی یک روزدرمیون زنگ میزنه چطورامروزنیومدی خانم.گاهی تایکماه یادمو نمیکنه میرم خونش سرسنگین.هس.ادمودل زده میکنه ک اصلاسراغش نری

واس آرزوی ک تودلمه بفرست صلوات🙏

مامان نامزدم چشمش نکنم بزنم ب تخته خوبه بد نیس...البته گاهی میخواد جلب گیری دربیاره ک من میندازم تو شوخی و خنده و جوابشو میدم...بعدم از روی تعریف کردن یه چیز خنده دار میخندم و حرفاشو میرارم کف دست نامزدم...

من آلودم اما نجاااتم نده.....که آلوده بودن به تو پاکیه😍❤
1396
جدی میگم، باهم خوبیم خدا رو شکر

هنوزعروسش نشدی.ماهم خوب بودیم ایقددوسش داشتم مادرشوهرمومیگم.تااسم این شدک پسرش قراربیادخاستگاریم ازاین روب این روشد.البته منواول خودش پسندکرده بعدپسرش

دیگه حسادتت میکرد.زورشون میومد هم خودش هم اون دخترمادمازلش.دختره الان بهترشده

واس آرزوی ک تودلمه بفرست صلوات🙏
هنوزعروسش نشدی.ماهم خوب بودیم ایقددوسش داشتم مادرشوهرمومیگم.تااسم این شدک پسرش قراربیادخاستگاریم ازا ...

نه اینطوری نیس اصن، هر چن وقت یه بار که میره خرید برا منم یه تیکه لباس میخره. یا مثلا یه بار زنگ زدم جواب نداد دوس پسرم به شوخی گفت نمیخواد رو دارت کنه ،کلی دعواش کرد که چرا اینطوری گفتی. فعلا که خوبیم خدا رو شکر پسره این وسط سوسه میاد ولی هیچ کدوم آدم حسابش نمیکنیم😂

1424