2726
عنوان

کدوم راه برای تعیین جنسیت؟

93 بازدید | 15 پست

من چند ماه پیش ای وی اف کردم برای تعیین جنسیت اما نشد سقط شد تو ۶هفته دکترم گفت دوباره بیا با داروهای قویتر امتحان کنیم !دوستم میگه طبیعی از راه تغذیه و روز تخمک گذاری اقدام کن!خودش از این راه جواب گرفته!نمیدونم کدوم راه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم از طریق طبیعی و بدون دارو موفق شدم.یه پسر داشتم دلم به دختر بود.تقریبا از شیش ماه قبلش یه سری رژیم غذایی رو رعایت کردم.ولی مهمتر از همه این بود که هر روز تو اب و سرکه نشستم چند ماه که به نظرم خیلی خوب بود و اینکه تو زنان تخمک گذاری نزدیکی نداشتم.چند روز قبلش تا چند روز بعدش.الانم تو نه ماهم و منتظرم دخترکم به دنیا بیاد.

منم از طریق طبیعی و بدون دارو موفق شدم.یه پسر داشتم دلم به دختر بود.تقریبا از شیش ماه قبلش یه سری رژ ...

اخه اینم ریسک چون قبل تخمگذاری درصد پسر شدن بالاس 

خدایا منو به آرزوی قلبیم برسون   
تهران

برین پیش دکتر کومار میگن برای پسر رد خور نداره .بعدشم همسرتون ازمایش اسپرم حتما بده اگر میخوای بارژیم و روز تخمگذاری اقدام کنی.همسرتو خیییلی تقویت کن.و حتما اقدامت با سونو باشه نه کیت تخمگذاری.یعنی روز ۱۲ سیکلت برو سونو ببین فولی چه سایزیه و کی ازاد میشه که دقیقا همون روز اقدام کنی

خدایا منو به آرزوی قلبیم برسون   
2706