عنوان

ی خبر بد شنیدم خیلی فکرم درگیر شد

637 بازدید | 24 پست

🚨رئیس اورژانس بهزیستی:

بیشترین کودک آزاری ها را والدین و اقوام مرتکب می شوند

- بیشترین سوءرفتارها به ویژه آزارهای جنسی نسبت به کودکان در محیط خانواده و از طرف والدین، اقوام و آشنایان صورت می گیرد.

- بین والدین، پدران بیشتر از مادران مرتکب خشونت می‌شوند یا آنکه حداقل این نوع خشونت ها بیشتر گزارش می‌شوند و بعد خشونت‌هایی است که از سوی والدین ناتنی صورت می‌گیرد/ 

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه چرا واقعا ی بچه چی داره چرا کسایی که مریضن خودشونو درمان نمیکنن

اینا مازوخیسم دارن .بیمار جنسی ان

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2728

تو خونه ما برعکسه

بیشترین خشونت از طرف منه!!!!

یه سره دارم داد میزنم نهههه.... داغههههه... نهههه... دست نزن.... نهههه.... میشکنه.... نهههه... نریز

خخخخخ

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
خیلی دردناکه یعنی نمیدونن؟؟؟

چرا نمیدونن معلومه که میدونن

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
هنر كردهه همه اينو ميدونن مسلمه كودك تو خانواده بيشتر هست ولي ماها بايد حواسمون باشه

میدونی گام خیلیا قبود نمیکنن که تو خانواده اشون هست

صد در صد مادر باید حواسش باشه

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
2706