2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چن بار گوش به حرفش ندی درست میشه، دعوا نکن چیزی نگو گوش به حرفش هم نده

میترسم پیش شوهرم بگه اونم ناراحت بشه.به منم چیزی نمیگه ها ولی ناراحت میشه خب

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
2728
میترسم پیش شوهرم بگه اونم ناراحت بشه.به منم چیزی نمیگه ها ولی ناراحت میشه خب

خب ناراحت شه، تو هم از کار های مادرش ناراحت میشی. خودت مهم تری شوهرت هم ببینه حق با توعه ناراحت نمیشه

تو معجزه زندگي مايي💋♥️
من که دیروز زن همسایمون اومدخونه  میخواسم برم حمام برای همین صورتم نشسته بودم دخترمم خواب بود ...

حالا به من صبحم گفتم میان ولی تمیز بود همه جا کاریم نکردم مرتب بود

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
2738
با دلیل بگو اینطوری بهتره با من اینطوری میپسندم هرکار میگه میکنی هوا برش داشته

نمیدونم.میگم نکنه پیش شوهرم بگه اونم ناراحت بشه یا یه چیزی بگه بهش چون میدونم بگه شوهرم میگه تو چیکار داذی با کار اون

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
ان شالله مامان میشی به زودی..خداروشکر شوهرت خوبه ددرکت میکنه..من1سال حامله نشدم خیلی اذیت شدم این1سا ...

اره خداروشکر.شوهر من نمیذاره برم دکتر با اینکه خیلی بچه دوست داره میگه اگه شد سد نشد مهم نیست.من بعضی وقتا انقد دلم میگیره از تنهایی میشینم پیشش کلی گریه میکتم اونم میگه من بچه دوست ندارم برای چی انقد قرص میخوری.ولی من که میدونم چقد دوست داره

شما مشکلت چی بود؟

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
نمیدونم.میگم نکنه پیش شوهرم بگه اونم ناراحت بشه یا یه چیزی بگه بهش چون میدونم بگه شوهرم میگه تو چیکا ...

سلام.این ترس رو از خودت دور کن.یه اشتباه محضه که اکثر خانوما اوایل مرتکب میشن و بعد چندسال دیگه نمیشه درستش کرد چون عادت میشه برای همیشه.اهمیت نده به حرفش .بگو من اینجوری دوست دارم.و قبل مادرشوهرت خودت با ارامش و مهربون به شوهرت بگو که خیلی ناراحت میشم مامان اینجوری میکنه چون کاملا مشخصه از روی مهربونی نمیگه و فقط میخواد منو خورد کنه

سلام.این ترس رو از خودت دور کن.یه اشتباه محضه که اکثر خانوما اوایل مرتکب میشن و بعد چندسال دیگه نمیش ...

نمیتونم اصلا 😕 ولی اینطوریم نمیشه باید زیاد بهش اهمیت ندم انقد بهش احترام گذاشتم سو استفاده میکنه

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
2706