2726
عنوان

نگرانی من

51 بازدید | 8 پست

نمیدونم شاید مسخره باشه ولی خیلی داغونم از وقتی فهمیدم. بچه ها من زایمانم ان شالله شهریور هست. بعد دیدم عاشورا و تاسوعا تو شهریوره. میگم مثلا خدای نکرده اون روزا من حالم بد شه بعد تو خیابونا همه جا بستست و مردم تو دسته ها خیابونا رو بستن . وای چی میشه. خیلی نگرانم. اخه یکی دو روزم نیست . اکثر روزا دسته ها میرن میان. 

نگران نباش .امام حسین نمیذاره اتفاقی برات بیفته...راه بیمارستانو که نمیبندن

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا نگران نباش این چه حرفیه انشاالله که به سلامتی زایمان میکنی

خب اخه خودم تو این موقعیتا دیدم حتی امبولانسها هم گیر میکنن نمیتونن برن چه برسه ماشین عادی

2728
خب خیابونمون که بستست.

از راه های میون بر برین.از کوچه پس کوچه ها برین.نگران نباش فقط به فکر اومدن نینی خوشگلت باش.برای ماها هم دعا کن

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.