2737
2734
عنوان

لطفا راهنمایی کنید

121 بازدید | 27 پست

سلام شوهرم هرروز دست یکیو میگیره میاره خونه قبلا میرفتن بیرون کاراشونو میکردن من معترض شدم گفتم بیاین خونه لااقل خونه باشی الان خودم به غلط کردن افتادم خیلی معذبم دیگه بدلیل مشکلیم که دارم تو خونه باید الان پذیرایی کنم بچه داری کنم درد خودمم تحمل کنم(آبسه شدید سینه دارم) دیروز دیگه لجبازی کردم ازین همه بی فکری ولی موندم چیکار کنم دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی چی؟ مگه چی کار میکنه که باید بقیه رو بیاره خونه؟

بحث حسابداری 

میگم یکیو یه اکیپ ۴ ۵ نفرن واسه بحث کارشونه البته ۱ ساعتش بحث کاریه ۲ ساعت بعدش میشینن با بازی

وای قلبم وایساد تا ادامشو گفتی ...فکر کردم خدایی ناکرده میخوای بگی زنارو میاره بلانسبتت

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

راستیاتش خودمم دیگه نمیدونم چرا اینقدر مشکل مالی پیدا میکنن قبلا دیر میومد میگفت جایی شک کردم گفتم بیا خونه انجام بده هفته ای هم ۴ الی ۵ بار مشکل بحث مالی دارن تو حساب کتاباشون

2738

بخدا از بس تو این تاپیکا همه از خیانت شهراشون مینالن یه لحظه موندم گفتم نکنه مردا تا این حد قبیح شدن..ببخش توروخدا

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

همه اشتباه متوجه شدن😂 خداییش هم عنوانت ی جوریه هم این ک چ چیزا آدم اینجا نمیخونه .آقا منم حلال کن اسی😂

دعوایی ک آدم تو ذهنش با بقیه میکنه،صدبرابر بدتر از دعوای واقعی اعصاب آدم رو بهم میریزه.2سال خواننده خاموش بودم .تازه واردم زامبی ک نیستم😅
2706