2410
2553
عنوان

خانوما کمک لطفا! یاسمین میخورم 🙁

184 بازدید | 26 پست

دکتر بخاطر رفع یه کیست بهم دو دوره (دو بسته ) قرص پیشگیری یاسمین داده... اولیشو خوردم و الان روز ۶ ام که قطع کردم، علائم پریود رو دارم با گرفتگی شدید زیر دل و لک خییییلی کم، اما هنوز پری نیستم، 

عادیه؟؟؟ اگه پری نشم دو روز دیگه باز خوردن بسته جدید رو شروع کنم؟؟؟؟ یا باید صبر کنم؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه پری شدی چه نشدی بسته بعدی رو بموقع بخوز....میشی پزیود...کلانم دو سه روز خونریزی کافیه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2456
چه پری شدی چه نشدی بسته بعدی رو بموقع بخوز....میشی پزیود...کلانم دو سه روز خونریزی کافیه

(ببخشید)دو روزه فقط لک خییییلی کمه... دارچین خوردم اما نشدم، شما واسه کیست خوردی یا واسه جلوگیری؟

2714
(ببخشید)دو روزه فقط لک خییییلی کمه... دارچین خوردم اما نشدم، شما واسه کیست خوردی یا واسه جلوگیری؟

هنو وقت هست...جفتش

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

کلانم خونریزی رو کم میکنن این قرصا

2706