2737
2734

سفر اردبیل یا دریاچه نزدیک شهر خودمون یا پارک آبی یا اصلا از عصر بریم خونه باغ با کباب و...شبم اونجا بخوابیم صبح هم پاشیم آلاخ، کندن علف هرز، بکنیم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه پسر دوساله دارم دستمونم خالیه. خونه باغ خوبه نه؟اما شوهرم بد عادت میشه نمیبرتمون بیرون تفریح...  همش اعصابش خرابه 

آی زندگی چرا وضعیت همه اینجوری شد بیچاره ما جوون ها. بیچاره پسرم پدر شادابی نداره باهاش زیاد کیف کنه 

2731
خونه باغ

یه باغچه خیلی کوچیک داریم در اندازه چهارصد متر توش خونه درس کردیم تا الانم توش نخوابیدیم امروز میخام بریم افتتاح. اما کامل نشده ظرفشویی یخچال... هیچ امکاناتی نداره فعلا برق هم نیس میخایم از برق ماشین استفاده کنیم 

خوبه چقدر گزینه داری😊😊 پارک ابی خوبه برای پنجشنبه عصر  جمعه هم کباب و باغ

اخه هر جمعه عصر که میشه دلم میگیره میگم بیا یه جمعه بیکارم یه جمعه پسرم مهد نمیره اونم نشستیم خونه هی خونه رو لیس میزنیم شاید تمیز بشه. میگم اینبار خودم برنامه ریزی بکنم جمعم حیف نشه پسرمم کیف کنه 

2738

انقد ببرش تا عادت کنه واسش وظیفه بشه

بابای منم بداخلاق بود من تا وقتی ازدواج نکرده بودم اصلا نمیدونستم تفریح و خوشگذرونی یعنی چی 

بابام اصلا اهل تفریح نبود اگه هم سالی ماهی یبار ما رو میبرد بیرون زهرمارمون میکرد اخرشم با چشم گریون برمیگردوند

خانم های خوش فکر شما برا پنج شنبه و جمعه چه چیزهاییرو چه کارهایی رو برنامه ریزی میکنین  

من برنامه ای ندارم چون بچه ندارم شوهرمم اهل تفریح دو نفره نیست زیاد مگه رستورانی چیزی باشه که اونم هزینش زیاده همیشه امکانش نیس

ولی تو میتونی برنامه پارک بچینی بچتو ببری حسابی بگردونی بازی کنه واسه همسرتم بالش و روانداز ببر همونجا دراز بکشه هم مواظب وسایلا هست هم غر نمیزنه😃

اگه میرید باغ همون تنقلاتی که میخوای تو خونه بخوری ببر اونجا بخورید به اضافه کباب اگه دستتون بازه

اگه نه یه مرغ و شکمش و پر کن اماده کن کره مالی کن بپیچ تو فویل  اتیش درست کن فویل مرغ و بذار لای زغال اروم اروم میپزه روی اتیش هم ذرت کباب کن

اگه اب داره باغتون یه هندونه ببر بنداز تو اب تگری بشه

با بچت گل درست کنید باهاش شهرک درست کنید یا مجسمه گلی یا ماشین گلی شوهرت ببینه چقد از مادر بودنت لذت میبری اونم بزور خودشو جا میکنه بینتون

انقد ببرش تا عادت کنه واسش وظیفه بشه بابای منم بداخلاق بود من تا وقتی ازدواج نکرده بودم اصلا نمیدون ...

از بس فشار مالی روشه همش عین افسرده هاس. ولی بیشتر بخاطر پسرم میگم بریم بیرون 

من برنامه ای ندارم چون بچه ندارم شوهرمم اهل تفریح دو نفره نیست زیاد مگه رستورانی چیزی باشه که اونم ه ...

قربونت برم شما چه خانم خوش فکری هستی حتما انجام میدم شما خودت چرا بچه نداری نمیگم ها بچه خوبه اما میگم مادر خوش ذوقی میشی بچه خوشبخت میشه.  ذرت اصلا تو ذهنم نبود. اره دیگه گوشت قرمز کجا بود همون مرغ رو کباب کنیم خیلیه. نه باغمون اب نداره اما سطل بزرگ میزارم هندونه رو 

2706