2733
2734
عنوان

کسایی که برای ناباروری رفتن یزد

12630 بازدید | 53 پست

سلام دوستان،من دنبال یه دکتر خوب هستم به نظرتون برم یزد نتیجه میگیرم؟یا همون مشهد میرم برا ناباروری خوبه؟آخه شنیدم یزد دکترای خوبی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
کسی رفته پیشش؟جواب گرفته

والا افلاطونیان خیلی سرش شلوغه من ترجیح میدادم دکتری برم که سرش خلوت باشه رباب داور کارش فقط نازایی هست حتی زن باردار نمیبینه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
مبارکه،میشه بپرسم مشکلت چی بود؟هر چند روزی یه بار میرفتی پیشش؟

من خونم یزده. مشکلم تنبلی شدید تخمدان کلا سه بار رفتم پیشش لاپاراسکوپی شدم و باردار شدم اولین ویزیتم اردیبهشت بود تیر باردار شدم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
والا افلاطونیان خیلی سرش شلوغه من ترجیح میدادم دکتری برم که سرش خلوت باشه رباب داور کارش فقط نازایی ...

دکتر منم مشهد دکتر خادمه فقط برا نازاییه زن باردارنمیبینه.اما من چون پیشش آی یو آی کردم جوابی نگرفتم خواستم دکترمو عوضش کنم

من خونم یزده. مشکلم تنبلی شدید تخمدان کلا سه بار رفتم پیشش لاپاراسکوپی شدم و باردار شدم اولین ویزیتم ...

ممنون عزیزم.منم مشکل تنبلی تخمدان دارم.دوبارم حامله شدم که سقط شد ولی الاپ دوساله میگذره

2706