2737
2734

اصلا امیدی به پیشرفت و آینده خوب ندارم.کلا دپرس و نا امید . سعی میکنما انرژی مثبت باشم ولی با هزاران مشکل نمیشه

خدایا خودت نجاتم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه همینطورند ولی واسه خودت دلگرمی درست کن وضعت تغییر بده هر کی هم بهت انرژی منفی داد به این فکر کن اون ضعف خودشو دیده نه توانایی تو رو

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2738

من یک لباس مجلسی موخام بگیرم ولی پولش نیس غصه میخورم.اگه قسط نداشتیم میشد خرید

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)
منم همينجوريم حتي بدتر با ضربه اي كه خوردم از جدايي با دوست پسرم😔

اصلا اتفاق مهمی نیفتاده...چرا همه ی احساستونو برای یه نفر میذارین کا انقدر انرژی و احساس از شما نابود میکنن و بهترین فرصتای جوونیتونو فدا میکنین؟؟؟ دختر یا پسر ...تو دوستی افراط نکنید بیخودی خودتونو وابسته ی دوست نکنید

سلام. خوبی .

تپیکاموو بخون 

بعضیاش خلاصه کتابه اونارو دوست داشتی بخون .اما بقیه رو حتما بخون بدردتون میخوره.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
من یک لباس مجلسی موخام بگیرم ولی پولش نیس غصه میخورم.اگه قسط نداشتیم میشد خرید

الان این خیلی مهمه...از مجلس  لذت ببر وقتی نمیتونی بخری از همون چیزی که داری استفاده کن...بیاین شروع کنیم به اینکه یه لباس مهمونی رو چندین بار میتونیم بپوشیم و هیچ اتفاقی هم نمیفته...به رخ کشیدنا رو کم کم بذاریم کنار از زندگی لذت ببریم

2706