2726
عنوان

😔.کاش یکی منومیفهمید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 97 پست
میدونم میشع برم.اما میدونی ارزوم پیراپزشکی پزشکی بود..چقد برا این رشته جون کندم.چقد تلاش کردم اخر بر ...

پرستاری ازاد الان خیلیا میرن بلاخره برای پزشکی خیلی باید زحمت کشید خیلی عاقلانه ترینش الان همینه بری پرستاری آزاد تا دیرتر نشده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روز اول اصلا اینجوری نبود.بهترین فامیلمون بود.بعد عروسی اینجوری شد.

اگ بعدعروسی اینجوری شده لابد توزندگیش ی کمبودایی داشته.

بعدم شمابااین وضع بری دانشگاه فشاربیشتری میادروت فعلا بذارش کنار اول بچسب ب زندگیت درستش کن بعد وقتی ی زندگی آروم داشتی برودرستوشروع کن چون اینجوری حتی اگ قبولم بشی توکارت موفق نمیشی بااین روحیه ای ک داری.واسه درست دیرنمیشه زندگیت و خودت مهمترین

2728
چرا فکر کردی دانشگاه انقدر مهمه؟؟؟یا واسه درس خوندن دیر میشه؟؟؟شرایط نداشتی خب نخوندی مگه قراره همه ...

درسته منم تلاشمو کردم برا زندگیم اما خب مشکلاتم این بود😔دانشگاه خیلی مهم بود برام مخصوصا رشته ای ک دوست دارم ب هیچ کدوم از ارزوهام نرسیدم دوس داشتم حداقل ب ارزوی رشته ای ک میخوام برسم خانواوم خوشحال شن

دیگه برام هیچی مهم نیست
یعنی تو این مدتی که نیست متوجه نشدن داری تنها زندگی میکنی؟

نه عزیزم انقد بالا بردمش ک فک نکردن دارم تنهازندگی میکنم ی مدت گفتم برا کار رفته شهردیگ خیلی سخت بود شیا تنها بودم

دیگه برام هیچی مهم نیست

خب اگه دانشگاه هم قبول بشی با این وضعیت روحیت نمی تونی هر روز پاشی بری دانشگاه و درسهای سنگین پزشکی رو پاس کنی

اول به خودت برس برو‌پیش یه روانپزشک خوب که بهت دارو بده باور کن بعضی داروها معجزه می کن دکتر به من سرترالین داد ازین رو به اون رو‌شدم

پرستاری ازاد الان خیلیا میرن بلاخره برای پزشکی خیلی باید زحمت کشید خیلی عاقلانه ترینش الان همینه بری ...

پرستاری ازاد رتبه ۲۰هزار میخواد😔.ی چیزی ک بایدخونده باشی گ قبول شی.فیزیکم همه چیویادم رفته زیست همه چی.هعی خدا.درصد جانبازیم ندارم ک بگم نخونده قبولم نمیشه

دیگه برام هیچی مهم نیست
خب بازخوبه بایدبیشتر حواست بهش باشه دلشو ب زندگی گرم ترکن. خانوما وظیفه شون توزندگی خیلی سنگینه واق ...

خیلی پشیمونم واقعا خیلی😔از همهههههه چیه زندگیم افتادم

دیگه برام هیچی مهم نیست
نه عزیزم انقد بالا بردمش ک فک نکردن دارم تنهازندگی میکنم ی مدت گفتم برا کار رفته شهردیگ خیلی سخت بود ...

آخی چقد سختی کشیدی تو😔😔😔

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
خب اگه دانشگاه هم قبول بشی با این وضعیت روحیت نمی تونی هر روز پاشی بری دانشگاه و درسهای سنگین پزشکی ...

پیش چ دکتری رفتی ؟مشکلت چی بود😔.فقط میخوام ی امید بگیرم .ی انگیزه ک اینجوری نباشم😔

دیگه برام هیچی مهم نیست
2706