2726
عنوان

😔.کاش یکی منومیفهمید😔

766 بازدید | 97 پست

دوساله پشت کنکورم.کاش یکی درد دلمومیفهمیدحالمومیفهمید😔دوستان نگین خب میخوندی واقعافکرم داره منفجر میشه.اولین سالی که کنکوردادم.عروسیم بود.ونشدکه بخونم😔دومین سالی ک کنکوردادم.درگیر اعتیادشوهرم بودم قبلش و اذیتاش.و فکری که برام نمیذاشت.سومین سالی هم کنکوردادم.درگیرزندانشم الان😔.هیچ کسم اززندگیم خبرنداره همه فک میکنن میخونم توخونم اما گوشه نشین شدم افسردم.ی گوشه میشینم و فقط زل میزنم.دارم دیوانه میشم.فکر ارومم نمیذاره‌.هعی دوستان بیان دلداریم بدین..هی میگم بذا سال بعد استارت میزنم.اخرین سال کنکورمه.برانظام قدیم هی ب مردن فک میکنم ک نکنه مرده باشم تااون موقع و باز بی حوصله میشم دستام لرزشش دوبرابر شده چشمام دوبرابر ضعیف شدن ازگریه.و غصه هیچ کسم نمیفهمه منو.😔..رومم نمیشع ب کسی بگم میخوام بازبمونم میخندن بهم.درسم خوب بود.😔بخدا اگ ازدواج نمیکردم الان مطمئنم پزشک بودم😔😔😔

دیگه برام هیچی مهم نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو دانشگاه ازاد بدون کنکور بدون استرس چه کاریه این همه سال پشت کنکور موندی

میدونم میشع برم.اما میدونی ارزوم پیراپزشکی پزشکی بود..چقد برا این رشته جون کندم.چقد تلاش کردم اخر برم رشته ای ک اصلا مرتبط باشاخم نیست؟

دیگه برام هیچی مهم نیست

چرا فکر کردی دانشگاه انقدر مهمه؟؟؟یا واسه درس خوندن دیر میشه؟؟؟شرایط نداشتی خب نخوندی مگه قراره همه دکتر باشن من خودم فوق لیسانس مهندسی صنایع دارم ولی درس همه چی نیست ک بخوای بخاطر افسرده شی الان زندگیت توی اولویت هست اون را دریاب ک ببین چیکار کنی واسه درس هیج وقت دیر نیست جاری من با ۳۴سال سن و ۱بچه ۷ساله پارسال کنکور دادو شروع کرد بره دانشگاه

ن ب روشون نیاوردم ک غرورش نشکنه جلوشون

یعنی تو این مدتی که نیست متوجه نشدن داری تنها زندگی میکنی؟

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
2706