1711
1707
عنوان

تاپیک بورس پیرو درخواست برخی عزیزان 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 92288 بازدید | 2577 پست
ممنون الان برای قرن حق تقدم نمیدن؟ چون افزایش سرمایه دادن؟

مطمئنید که قرن افزایش سرمایه داده؟ من که نشنیدم 

👨‍🔧👨‍🔧👨‍🔧👨‍🔧🛠وه کوردی ژیاوم و وه کوردی ئه‌مرم🛠بزرگی سراسر به گفتار نیست#دوصد گفته چون نیم کردار نیست🛠
بی زحمت اگه میشه یه توضیح در مورد توقف نمادها بدید؟ دلیلش چیه؟ ممنون میشم

دلایل زیادی داره توقف نماد یکیش افزایش سرمایه است یکیش مجمع سالانه است یکیش افشای اطلاعات با هامیت هستش یکیش تغییر قیمت بالای ۲۰ درصد و ۵۰ درصد هستش و دلایل دیگه.

👨‍🔧👨‍🔧👨‍🔧👨‍🔧🛠وه کوردی ژیاوم و وه کوردی ئه‌مرم🛠بزرگی سراسر به گفتار نیست#دوصد گفته چون نیم کردار نیست🛠

نوشته بودن بسته شدن نماد قرن به دلیل افزایش سرمایه

بعد باز شد 

يا عِمادَ مَنْ لا عِمادَ لَهُ                                            اى تكيه گاه كسى كه تکیه گاهی ندارد

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

@نرگسس    من حدود 4 سال هست که مقداری با فعالیت بورس آشنا شدم اما تا بحال واردش نشدم چون احساس خوبی در موردش از نظر شرعی و اخلاقی ندارم و با وجود احتیاج مالی فکر می کنم که پول ناسالم وارد زندگی میشه. از کسانیکه تجربه دارند خواستم بپرسم که به نظر شما درامدی که از محل خرید و فروش سهام شرکت هایی که خوشنام نیستند مثل خودروسازیهای و دارو دسته شان ( قطعه سازان ) بدست میاد یا پتروشیمی ها که میگویند گاز ارزان دریافت میکنند و یا سهام بانک ها که آلوده به انواع تخلفات هستند و .... از دید اخلاق یو شرعی درسته ؟ منظورم اینه که شما که خودتوان در کارگزاری هستید تا حالا از این جنبه بهش نگاه کردید و نظرتون چیه؟

وصیت های سید علی قاضی استاد عرفان آیت الله بهجت : امـا وصـیـتـهـای دیـگـر، عـمـده آنـهـا نـمـاز اسـت . نـمـاز را بـازاری نـکـنـیـد، اول وقـت بـه جـا بـیـاوریـد بـا خضوع و خشوع ! اگر نماز را تحفظ کردید، همه چیزتان مـحـفـوظ مـی مـاند و تسبیحه صدیقه کبری سلام الله علیها و آیة الکرسی در تعقیب نماز تـرک نـشـود؛... واجـبـات اسـت و در مـسـتـحبات تعزیه داری و زیارت حضرت سیدالشهداء مسامحه ننمایید و روضه هفتگی ولو دو سه نفر باشد، اسباب گشایش امور است اگـر هـفـتـگـی مـمـکـن نـشـد، دهـه اول محرم ترک نشود . دیـگـر آنـکـه ، اگـر چـه ایـن حرفها آهن سرد کوبیدن است ، ولی بنده لازم است بگویم ، اطـاعـت والدین ، حسن خلق ، ملازمت صدق ، موافقت ظاهر با باطن و ترک خدعه و حیله و تقدم در سلام و نیکویی کردن با هر بر و فاجر، مگر در جایی که خدا نهی کرده . اینها را که عـرض کـردم و امـثـال ایـنـهـا را مـواظـبـت نـمـایـیـد! الله الله الله کـه دل هیچ کس را نرنجانید! تا توانی دلی به دست آور دل شکستن هنر نمی باشد
@نرگسس    من حدود 4 سال هست که مقداری با فعالیت بورس آشنا شدم اما تا بحال واردش نشدم چون ...

نه بنظرم مشکلی نداره

اکه اینجوری باشه سنگ رو سنگ بند نمیشه

شما که انقد حساس هستید بهتر نیست از مرجع تقلید بپرسید!!!!

مثلا اگه رییس شرکت من داره تخلفی میکنه یا حق رو ناحق میکنه یا گرون فروشی

حقوقی منی که از صبح تا شب دارم اونجا زحمت میکشم حرامه؟

يا عِمادَ مَنْ لا عِمادَ لَهُ                                            اى تكيه گاه كسى كه تکیه گاهی ندارد
1718

ببخشید من اشتباه متوجه شدم افزایش قیمت داده  نه افزایش سرمایه

@نرگسس    من حدود 4 سال هست که مقداری با فعالیت بورس آشنا شدم اما تا بحال واردش نشدم چون ...

من بهش فكر كردم ولي فك كنم مراجع بهش ايرادي نگرفتن.

از طرفي خب زمانه ديگه كار همش كار يدي نيست و كار ذهني و سيستمي و دوركاري هم بايد جز كار اورد.

البتههههههه كه خودم هنوز كار يدي رو دوست دارم و براي همين هنوز به طور كامل واردش نشدم

من پرسیدم 

1665

برادرعزیز سود بورس از نظر شرعی حلاله وگرنه من یکی اصلا حاضر نبودم از این راه کسب درآمد کنم.شرکت ها با پول شما کار تولید انجام میدن و سودشو به شما پرداخت میکنن‌ شما نزول نمیدی 

سفارش مقاله های دانشجویی و ترجمه متون انگلیسی پذیرفته می شود.اگه خواستین درخواست دوستی بدین.😍😍😍
برادرعزیز سود بورس از نظر شرعی حلاله وگرنه من یکی اصلا حاضر نبودم از این راه کسب درآمد کنم.شرکت ها ب ...

عزیزم تو خصوصی پیام دادم ج ندادی😞

زکوثر تا کی متوقف میمونه؟ من امروز میخواستم بفروشمش

شنبه اطلاعات بده ۱شنبه باز میشه 

سفارش مقاله های دانشجویی و ترجمه متون انگلیسی پذیرفته می شود.اگه خواستین درخواست دوستی بدین.😍😍😍
عزیزم تو خصوصی پیام دادم ج ندادی😞

سلام گلم ببخشید توروخدا خصوصیم پیام زیاد اومده بود متوجه نشدم کدومو جواب دادم کدوم ندادم دوباره می فرستی  بی زحمت

1709
سلام گلم ببخشید توروخدا خصوصیم پیام زیاد اومده بود متوجه نشدم کدومو جواب دادم کدوم ندادم دوباره می ف ...

خواهش میکنم ، حق داری

ببخشبد منم زیاد سوال میپرسم

گفتم فکر اقتصادی گفته شصدف تا 5000 میره

ولی تو این مدت اصلا هیچ رشدی نداشته

گفتم به نظرت خوبه بخرمش؟؟

تو قرن رو فروختی؟

خواهش میکنم ، حق داری ببخشبد منم زیاد سوال میپرسم گفتم فکر اقتصادی گفته شصدف تا 5000 میره ولی تو ...

نه خواهش میکنم گلم. الان پیدا کردم پیام خصوصیتو جواب دادم تو خصوصی 

برادرعزیز سود بورس از نظر شرعی حلاله وگرنه من یکی اصلا حاضر نبودم از این راه کسب درآمد کنم.شرکت ها ب ...

خوب ببینید ، مثلا شرکت سایپا یک شرکت تولیدی است. اما در مورد نحوه عملکرد این شرکت ابهامات زیادی هست. همینطور شرکتایران خودرو . می دونید که این دو شرکت مدیران عاملشون بخاطر تخلفات قابل توجه بازداشت هستند. یعنی منظورم اینه که حالا سودی که اینها می خواهند بدهند ایراد پیدا نمی کنه ؟ 

وصیت های سید علی قاضی استاد عرفان آیت الله بهجت : امـا وصـیـتـهـای دیـگـر، عـمـده آنـهـا نـمـاز اسـت . نـمـاز را بـازاری نـکـنـیـد، اول وقـت بـه جـا بـیـاوریـد بـا خضوع و خشوع ! اگر نماز را تحفظ کردید، همه چیزتان مـحـفـوظ مـی مـاند و تسبیحه صدیقه کبری سلام الله علیها و آیة الکرسی در تعقیب نماز تـرک نـشـود؛... واجـبـات اسـت و در مـسـتـحبات تعزیه داری و زیارت حضرت سیدالشهداء مسامحه ننمایید و روضه هفتگی ولو دو سه نفر باشد، اسباب گشایش امور است اگـر هـفـتـگـی مـمـکـن نـشـد، دهـه اول محرم ترک نشود . دیـگـر آنـکـه ، اگـر چـه ایـن حرفها آهن سرد کوبیدن است ، ولی بنده لازم است بگویم ، اطـاعـت والدین ، حسن خلق ، ملازمت صدق ، موافقت ظاهر با باطن و ترک خدعه و حیله و تقدم در سلام و نیکویی کردن با هر بر و فاجر، مگر در جایی که خدا نهی کرده . اینها را که عـرض کـردم و امـثـال ایـنـهـا را مـواظـبـت نـمـایـیـد! الله الله الله کـه دل هیچ کس را نرنجانید! تا توانی دلی به دست آور دل شکستن هنر نمی باشد
خوب ببینید ، مثلا شرکت سایپا یک شرکت تولیدی است. اما در مورد نحوه عملکرد این شرکت ابهامات زیادی هست. ...

پیامتون بهم ریخته ست نمیتونم بخونم

من دقیقا اطلاع ندارم اما در چند سایت نگاه کردم انگار معاملات آتی رو اقای مکارم حلال نمی دونند.

https://b2n.ir/075804

11- معاملات آتی سهام در بورس

سؤال: با توجه به اینکه در بورس اوراق بهادار معاملات آتی سهام هم انجام می شود و این به شکل قانون هم درآمده است ولی نظر آیت الله مکارم شیرازی حرمت آن است و با توجه به اینکه قانون در کشور اسلامی لازم الاجراست و تخطی از آن فعل حرام است در مورد معامله آتی سهام یا سکه که در بورس مدت هاست در جریان است چه نظری می فرمایید ؟

پاسخ: همانگونه که قبلا بیان شد این نوع معاملات یعنی خرید و فروش آتی که نه جنس موجود است و نه قیمت پرداخت می شود باطل است.

1695